-
Відкриті торги
-
КЕП
Риба хек (тушка без голови)
Відповідно до змісту Додаткової угоди №2 від 10.12.2021 року. Сума договору після внесення змін: згідно умов договору та з урахуванням даної додаткової угоди. Кількість товарів після внесення змін: згідно умов договору та з урахуванням даної додаткової угоди.
129 673.74
UAH з ПДВ
Номер:
65d4604f81c34f2da8c607a9ee577517
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-13-006634-b-c1
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ЛИСЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43365475
-
Контактна особа:
Олександр Котляр +380677059805 k.ayaks1973@gmail.com
-
Адреса:
19300, Україна, Черкаська область, Лисянський р-н, смт Лисянка, площа Миру, буд. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ Товариство з обмеженою відповідальністю "ЧЕРКАСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ПРОДОВОЛЬЧА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37787425
-
Контактна особа:
Дідківська Людмила Володимирівна +380472630542 chrpk@meta.ua
-
Адреса:
18019, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, вул. Автомобілістів, 6
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Опис:
Відповідно до змісту Додаткової угоди №2 від 10.12.2021 року. Сума договору після внесення змін: згідно умов договору та з урахуванням даної додаткової угоди. Кількість товарів після внесення змін: згідно умов договору та з урахуванням даної додаткової угоди.
Номер договору:
100
Дата підписання:
14.05.2021 16:02
Період дії договору:
14.05.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
129 673.74 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 21 612.29 UAH)
Оплачено:
121 705.91 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 20 284.31 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Риба хек (тушка без голови)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1756.72 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
19301, Україна, Черкаська область, згідно додатку №1 до тендерної документації, за адресою підпорядкованих Замовнику шкільних та дошкільних закладів
На карті
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
fcd56df005b5457f856c8ada7f2f3134
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до змісту Додаткової угоди №1 від 27.07.2021 року. Сума договору після внесення змін: Згідно умов договору та з урахуванням даної додаткової угоди. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін: Згідно умов договору та з урахуванням даної додаткової угоди.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
27.07.2021 16:42
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
d33fcd6639624700a6fd9aa5a46075de
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до змісту Додаткової угоди №2 від 10.12.2021 року. Сума договору після внесення змін: згідно умов договору та з урахуванням даної додаткової угоди. Кількість товарів після внесення змін: згідно умов договору та з урахуванням даної додаткової угоди.
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
10.12.2021 12:01
Статус:
Опубліковано