-
Відкриті торги
-
КЕП
Риба хек (тушка без голови)
Оголошено тендер
137 489.07
UAH
Номер:
f686a606c3b44713bd15fc7747f2f82e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-04-13-003719-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ЛИСЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43365475
-
Адреса:
19300, Україна, Черкаська область, Лисянський р-н, смт Лисянка, площа Миру, буд. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ЛИСЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43365475
-
Адреса:
19300, Україна, Черкаська область, Лисянський р-н, смт Лисянка, площа Миру, буд. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
137 489.07 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Риба хек (тушка без голови)
Примітки:
Додаткове фінансування відповідно до рішення Лисянської селищної ради від 17.03.2021 № 7-1/VIII. Риба повинна бути заморожена не більше одного разу, патрана, без голів, з прихвостовою частиною природного забарвлення, без зовнішніх пошкоджень, консистенція м"язів щільна, запах після розморожування притаманний свіжій рибі без сторонніх запахів і присмаків, присутність льоду не допускається. Товар повинен відповідати вимогам ДСТУ 4378:2005.
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
13.04.2021 16:31
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Риба хек (тушка без голови)
Кількість
2021.9 кілограм
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума137 489.07 UAH