-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
НК 56689 – Коагулометр лабораторний ІВД, автоматичний
Тендер Prozorro UA-2021-04-08-008217-a
Завершена
750 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 750.00 UAH
Номер:
1abb8081f76a4085bbf9256133301caa
Внутрішній номер закупівлі:
9438154
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-04-08-008217-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998147
-
Адреса:
79066, Україна, Львівська область, Львів, Зелена, буд. 477
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мороз Юрій Андрійович 380322368989 lrfpkldc@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
750 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 750.00 UAH
Період уточнення:
08.04.2021 21:52 - 14.04.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
08.04.2021 21:52 - 24.04.2021 00:00
Аукціон:
26.04.2021 14:39 - 26.04.2021 15:00
Період кваліфікації:
26.04.2021 15:00 - 30.04.2021 13:24
Період завантаження договору:
30.04.2021 13:24 - 20.05.2021 13:24
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
НК 56689 – Коагулометр лабораторний ІВД, автоматичний
×
-
НК 024:2019:
56689 Автоматичний лабораторний коагулометр IVD
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ МЕДКОСВІСС (Україна)
Оскарження: 30.04.2021 13:24 - 11.05.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
33495882
-
Контактна особа:
Акімова Олена Олександрівна +380674298157 o.akimova@medcoswiss.com.ua
-
Адреса:
79024, Україна, Львівська область, Львів, вул. Пластова, 2
Оскарження: 30.04.2021 13:24 - 11.05.2021 00:00
Початкова пропозиція
749 214.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
749 214.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.04.2021 13:24
Відповіді на вимоги
10
Документи
23
Скарги
0
ФОП "СЕНЮК ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2760519115
-
Контактна особа:
Олександр Сенюк +380972136994 synjuk1910@gmail.com
-
Адреса:
33013, Україна, Рівненська область, місто Рівне, ВУЛИЦЯ КАВКАЗЬКА, будинок 6, квартира 126
Початкова пропозиція
749 379.85 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
749 379.85 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
10
Скарги
0
Контракти
Номер:
19f7a7f3b57d4075a0081674c9940e28
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-08-008217-a-b1
Постачальник:
ТОВ МЕДКОСВІСС (Україна)
×
-
Код ЄДРПОУ:
33495882
-
Контактна особа:
Акімова Олена Олександрівна +380674298157 o.akimova@medcoswiss.com.ua
-
Адреса:
79024, Україна, Львівська область, Львів, вул. Пластова, 2
Номер договору:
8217
Сума договору:
749 214.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
700 200.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
11.05.2021 10:00
Статус:
Виконаний