-
Відкриті торги
-
КЕП
НК 56689 – Коагулометр лабораторний ІВД, автоматичний
749 214.00
UAH з ПДВ
Номер:
19f7a7f3b57d4075a0081674c9940e28
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-08-008217-a-b1
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998147
-
Контактна особа:
Мороз Юрій Андрійович 380322368989 lrfpkldc@gmail.com
-
Адреса:
79066, Україна, Львівська область, Львів, Зелена, буд. 477
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ МЕДКОСВІСС (Україна)
×
-
Код ЄДРПОУ:
33495882
-
Контактна особа:
Акімова Олена Олександрівна +380674298157 o.akimova@medcoswiss.com.ua
-
Адреса:
79024, Україна, Львівська область, Львів, вул. Пластова, 2
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Номер договору:
8217
Дата підписання:
11.05.2021 10:00
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Сума договору:
749 214.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 49 014.00 UAH)
Оплачено:
749 214.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 49 014.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
НК 56689 – Коагулометр лабораторний ІВД, автоматичний
×
-
НК 024:2019:
56689 Автоматичний лабораторний коагулометр IVD
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021