-
Відкриті торги
-
КЕП
НК 56689 – Коагулометр лабораторний ІВД, автоматичний
Оголошено тендер
750 000.00
UAH
Номер:
f5c1c79971114de7acc88b9030ae6ca9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-04-08-007914-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998147
-
Адреса:
79066, Україна, Львівська область, Львів, Зелена, буд. 477
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998147
-
Адреса:
79066, Україна, Львівська область, Львів, Зелена, буд. 477
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
750 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
НК 56689 – Коагулометр лабораторний ІВД, автоматичний
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізатори
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
08.04.2021 21:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума750 000.00 UAH