-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт частини приміщень 1-го,2-го,3-го поверхів корпусу №1,за адресою: м. Київ,вул. Московська 8
Тендер Prozorro UA-2021-04-06-003733-c
строк виконання робіт становить 15 діб з моменту підписання договору
Завершена
250 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 250.00 UAH
Номер:
dc1ab036169b48f0801e7481fd0be8b6
Внутрішній номер закупівлі:
9389838
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-04-06-003733-c
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ТА ВИПРОБУВАНЬ КОСМІЧНИХ ЗАСОБІВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24507442
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ МОСКОВСЬКА, будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вечерук Ірина Андріївна 0972806291 ira.ve4eruk@ukr.net http://spacecenter.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 250.00 UAH
Період уточнення:
06.04.2021 14:57 - 13.04.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
06.04.2021 14:57 - 23.04.2021 09:00
Аукціон:
26.04.2021 13:38 - 26.04.2021 14:05
Період кваліфікації:
26.04.2021 14:05 - 30.04.2021 11:17
Період завантаження договору:
30.04.2021 11:17 - 20.05.2021 11:17
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- Описвиконання робіт відповідно до умов договору
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт частини приміщень 1-го,2-го,3-го поверхів корпусу №1,за адресою: м. Київ,вул. Московська 8
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АЛЬППРОМ"
Оскарження: 30.04.2021 11:17 - 11.05.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
33020233
-
Контактна особа:
Дмитрук Олександр Володимирович 380443313245 TENDER_ALPPROM@UKR.NET http://alpprom.com.ua
-
Адреса:
13501, Україна, Житомирська область, смт. Попільня, 13501 Житомирська область, смт Попільня, вул. Героїв Майдану 20 кв. 3
Оскарження: 30.04.2021 11:17 - 11.05.2021 00:00
Початкова пропозиція
196 012.31 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
194 762.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.04.2021 11:17
Відповіді на вимоги
10
Документи
20
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АРСЕНАЛ" ЛТД
×
-
Код ЄДРПОУ:
30438135
-
Контактна особа:
Ігор Пікож 380939041297 arsenal_tender@ukr.net
-
Адреса:
01054, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ТУРГЕНЄВСЬКА, будинок 38, офіс 208/2
Початкова пропозиція
199 631.95 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
195 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
67
Скарги
0
ТОВ Інтер КО
×
-
Код ЄДРПОУ:
41041106
-
Контактна особа:
КРУТІК ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ +380979657771 inter.ko2016@gmail.com
-
Адреса:
08130, Україна, Київська область, Києво-Святошинський район село Петропавлівська Борщагівка, ВУЛИЦЯ ВЕЛИКА КІЛЬЦЕВА , будинок 4-Б
Початкова пропозиція
223 890.19 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
196 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
55
Скарги
0
Контракти
Номер:
ee7a4eb924e84f8e985bfc27a1cfd021
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-06-003733-c-b1
Постачальник:
ТОВ "АЛЬППРОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33020233
-
Контактна особа:
Дмитрук Олександр Володимирович 380443313245 TENDER_ALPPROM@UKR.NET http://alpprom.com.ua
-
Адреса:
13501, Україна, Житомирська область, смт. Попільня, 13501 Житомирська область, смт Попільня, вул. Героїв Майдану 20 кв. 3
Номер договору:
71/20/05
Сума договору:
194 134.06 UAH з ПДВ
Сума договору:
161 798.38 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.05.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
20.05.2021 00:00
Статус:
Виконаний