-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт частини приміщень 1-го,2-го,3-го поверхів корпусу №1,за адресою: м. Київ,вул. Московська 8
строк виконання робіт становить 15 діб з моменту підписання договору
194 134.06
UAH з ПДВ
Номер:
ee7a4eb924e84f8e985bfc27a1cfd021
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-06-003733-c-b1
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ТА ВИПРОБУВАНЬ КОСМІЧНИХ ЗАСОБІВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24507442
-
Контактна особа:
Вечерук Ірина Андріївна 0972806291 ira.ve4eruk@ukr.net http://spacecenter.gov.ua/
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ МОСКОВСЬКА, будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "АЛЬППРОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33020233
-
Контактна особа:
Дмитрук Олександр Володимирович 380443313245 TENDER_ALPPROM@UKR.NET http://alpprom.com.ua
-
Адреса:
13501, Україна, Житомирська область, смт. Попільня, 13501 Житомирська область, смт Попільня, вул. Героїв Майдану 20 кв. 3
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Опис:
строк виконання робіт становить 15 діб з моменту підписання договору
Номер договору:
71/20/05
Дата підписання:
20.05.2021 00:00
Період дії договору:
20.05.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
194 134.06 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 32 335.68 UAH)
Оплачено:
194 134.06 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 32 335.68 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт частини приміщень 1-го,2-го,3-го поверхів корпусу №1,за адресою: м. Київ,вул. Московська 8
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2021
Оплати
Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
НЦУВКЗ
IBAN:UA868201720343190002000011961
ТОВ "АЛЬППРОМ"
IBAN:UA463808050000000026006141637
Сума
194134.06 UAH
Статус
Оплачений
05.07.2021 10:20
Док-ти
1
Внесені зміни
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
cd7e77decc574d48b6bc1137be77625f
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Керуючись п.3.2 та п. 3.7 Договору, враховуючи складений Акт обміру об'єкта перед здачею виконаних робіт, сторони домовились про зменшення суми договору.
Номер додаткової угоди:
ДУ №1
Дата внесення змін до договору:
09.07.2021 00:00
Статус:
Опубліковано