-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт частини приміщень 1-го,2-го,3-го поверхів корпусу №1,за адресою: м. Київ,вул. Московська 8
Оголошено тендер
250 000.00
UAH
Номер:
8a9001903be047cd8de04196edfb9a9e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-03-25-004993-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ТА ВИПРОБУВАНЬ КОСМІЧНИХ ЗАСОБІВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24507442
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ МОСКОВСЬКА, будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ТА ВИПРОБУВАНЬ КОСМІЧНИХ ЗАСОБІВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24507442
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ МОСКОВСЬКА, будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт частини приміщень 1-го,2-го,3-го поверхів корпусу №1,за адресою: м. Київ,вул. Московська 8
Примітки:
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 " Правила визначення вартості будівництва"
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
25.03.2021 14:23
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКЕКВ 2240
Сума250 000.00 UAH