-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
комплект навчального обладнання для оснащення кабінету інформатики
Тендер Prozorro UA-2021-04-05-004309-c
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська мова. Більш детальна інформація викладена у тендерній документації.
Завершена
450 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 250.00 UAH
Номер:
1e0b59dd5e314d2cb75a07becb084b70
Внутрішній номер закупівлі:
9369487
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-04-05-004309-c
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ХАРКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ З ПОСИЛЕНОЮ ВІЙСЬКОВО-ФІЗИЧНОЮ ПІДГОТОВКОЮ "РЯТУВАЛЬНИК"" ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24480983
-
Адреса:
61055, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Дванадцятого Квітня, буд. 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ігор Валерійович Портянніков +380677628336 ryatuvalnyk_kharkiv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
450 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 250.00 UAH
Період уточнення:
05.04.2021 14:45 - 11.04.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
05.04.2021 14:45 - 21.04.2021 00:00
Аукціон:
21.04.2021 14:56 - 21.04.2021 15:17
Період кваліфікації:
21.04.2021 15:17 - 23.04.2021 13:23
Період завантаження договору:
23.04.2021 13:23 - 13.05.2021 13:23
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
комплект навчального обладнання для оснащення кабінету інформатики
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 15.08.2021
Місце постачання
61055, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Дванадцятого Квітня, 12
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "САЙНС ТРЕЙД"
Оскарження: 23.04.2021 13:23 - 04.05.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43395782
-
Контактна особа:
Вознюк Ірина Володимирівна 380930309010, 380930309010 tov.sciencetrade@gmail.com
-
Адреса:
03150, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Ямська, буд. 41, офіс 1
Оскарження: 23.04.2021 13:23 - 04.05.2021 00:00
Початкова пропозиція
447 630.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
447 630.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.04.2021 13:23
Відповіді на вимоги
11
Документи
16
Скарги
0
ФОП ДЗЮБА ОЛЕНА МИХАЙЛІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3239318325
-
Контактна особа:
Філоненко Ярослав +380975299184 filok24@gmail.com
-
Адреса:
02152, Україна, м. Київ, Київ, БУЛЬВАР АМВРОСІЯ БУЧМИ, БУДИНОК 3, КВАРТИРА 68
Початкова пропозиція
449 850.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
449 850.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
8
Скарги
0
Контракти
Номер:
67d86b6bac224b1faec5e839cdcf0dab
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-05-004309-c-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "САЙНС ТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43395782
-
Контактна особа:
Вознюк Ірина Володимирівна 380930309010, 380930309010 tov.sciencetrade@gmail.com
-
Адреса:
03150, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Ямська, буд. 41, офіс 1
Номер договору:
1/каб
Сума договору:
447 630.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
373 025.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
06.05.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
06.05.2021 20:50
Статус:
Виконаний