• Відкриті торги
  • КЕП

комплект навчального обладнання для оснащення кабінету інформатики

Оголошено тендер

450 000.00 UAH
Номер: 60b5dd75609645b1901544823d5d0ff3
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-04-05-006850-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ХАРКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ З ПОСИЛЕНОЮ ВІЙСЬКОВО-ФІЗИЧНОЮ ПІДГОТОВКОЮ "РЯТУВАЛЬНИК"" ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ХАРКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ З ПОСИЛЕНОЮ ВІЙСЬКОВО-ФІЗИЧНОЮ ПІДГОТОВКОЮ "РЯТУВАЛЬНИК"" ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 450 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: комплект навчального обладнання для оснащення кабінету інформатики
Примітки: Найменування номенклатурної позиції предмета закупівлі: 30236000-2 - комп’ютерне обладнання різне
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 05.04.2021 14:34

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписЗалишки освітньої субвенції
Сума450 000.00 UAH