-
Відкриті торги
-
КЕП
комплект навчального обладнання для оснащення кабінету інформатики
447 630.00
UAH з ПДВ
Номер:
67d86b6bac224b1faec5e839cdcf0dab
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-05-004309-c-b1
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ХАРКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ З ПОСИЛЕНОЮ ВІЙСЬКОВО-ФІЗИЧНОЮ ПІДГОТОВКОЮ "РЯТУВАЛЬНИК"" ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24480983
-
Контактна особа:
Ігор Валерійович Портянніков +380677628336 ryatuvalnyk_kharkiv@ukr.net
-
Адреса:
61055, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Дванадцятого Квітня, буд. 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "САЙНС ТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43395782
-
Контактна особа:
Вознюк Ірина Володимирівна 380930309010, 380930309010 tov.sciencetrade@gmail.com
-
Адреса:
03150, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Ямська, буд. 41, офіс 1
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
1/каб
Дата підписання:
06.05.2021 20:50
Період дії договору:
06.05.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
447 630.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 74 605.00 UAH)
Оплачено:
447 630.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 74 605.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
комплект навчального обладнання для оснащення кабінету інформатики
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 15.08.2021
Місце постачання
61055, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Дванадцятого Квітня, 12
На карті
Оплати
Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
КЗ "ХЛЗПВФП "Рятувальник"" ХОР
IBAN:UA138201720344231008102047313
ТОВ"САЙНС ТРЕЙД"
IBAN:UA433077700000026003211113420
Сума
447630.00 UAH
Статус
Оплачений
23.06.2021 10:57
Док-ти
1