-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 03451100-7 – Саджанці — Багаторічні саджанці
Тендер Prozorro UA-2021-04-02-004463-c
Завершена
1 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
Номер:
a62b2dfbddbc4f719d068b50a00bb06f
Внутрішній номер закупівлі:
9348027
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-04-02-004463-c
Замовник:
Сихівська районна адміністрація Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25258931
-
Адреса:
79012, Україна, Львівська область, Львів, просп. Червоної Калини, 66
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Стадник Оксана Василівна syhiv7vkg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03451100-7 СаджанціАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 000.00 UAH
Період уточнення:
02.04.2021 13:27 - 09.04.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
02.04.2021 13:27 - 19.04.2021 09:00
Аукціон:
20.04.2021 14:27 - 20.04.2021 14:48
Період кваліфікації:
20.04.2021 14:48 - 26.04.2021 10:55
Період завантаження договору:
26.04.2021 10:55 - 16.05.2021 10:55
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описпостачання товару здійснюється партіями, 1-а партія у травні, наступні до листопада 2021 року
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 – 03451100-7 – Саджанці — Багаторічні саджанці
Кількість
611 штуки
Період постачання
до 20.05.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЛСАД"
Оскарження: 26.04.2021 10:55 - 07.05.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
33533388
-
Контактна особа:
Стегній Віталій 380971136306, 380971136306 vitaliy.galsad777@ukr.net
-
Адреса:
79495, Україна, Львівська область, Львів, місто Винники, ВУЛИЦЯ КОТЕРМАКА, будинок 1-А
Оскарження: 26.04.2021 10:55 - 07.05.2021 00:00
Початкова пропозиція
956 880.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
956 880.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.04.2021 10:55
Відповіді на вимоги
10
Документи
32
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "ОВРА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13812886
-
Контактна особа:
Юсик Ігор 380984348222, 380984348222 ovra20@ukr.net
-
Адреса:
79058, Україна, Львівська область, Львів, вулиця Тесленка, будинок 2
Початкова пропозиція
995 537.95 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
995 537.95 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
14
Скарги
0
Контракти
Номер:
89777557afd047daae3dce6bc13ab348
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-02-004463-c-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЛСАД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33533388
-
Контактна особа:
Стегній Віталій 380971136306, 380971136306 vitaliy.galsad777@ukr.net
-
Адреса:
79495, Україна, Львівська область, Львів, місто Винники, ВУЛИЦЯ КОТЕРМАКА, будинок 1-А
Номер договору:
34-ВТ/21
Сума договору:
956 880.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
797 400.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
11.05.2021 11:00
Статус:
Виконаний