-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 – 03451100-7 – Саджанці — Багаторічні саджанці
Оголошено тендер
1 000 000.00
UAH
Номер:
b409b229dc8a4c4fa51487242ceb244b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-04-02-002764-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Сихівська районна адміністрація Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25258931
-
Адреса:
79012, Україна, Львівська область, Львів, просп. Червоної Калини, 66
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Сихівська районна адміністрація Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25258931
-
Адреса:
79012, Україна, Львівська область, Львів, просп. Червоної Калини, 66
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 000 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 – 03451100-7 – Саджанці — Багаторічні саджанці
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
03451100-7 Саджанці
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
02.04.2021 13:22
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 000 000.00 UAH