-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 – 03451100-7 – Саджанці — Багаторічні саджанці
956 880.00
UAH з ПДВ
Номер:
89777557afd047daae3dce6bc13ab348
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-02-004463-c-a1
Замовник:
Сихівська районна адміністрація Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25258931
-
Контактна особа:
Стадник Оксана Василівна syhiv7vkg@ukr.net
-
Адреса:
79012, Україна, Львівська область, Львів, просп. Червоної Калини, 66
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЛСАД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33533388
-
Контактна особа:
Стегній Віталій 380971136306, 380971136306 vitaliy.galsad777@ukr.net
-
Адреса:
79495, Україна, Львівська область, Львів, місто Винники, ВУЛИЦЯ КОТЕРМАКА, будинок 1-А
Класифікатор ДК 021:2015:
03450000-9 Розсадницька продукціяАналіз за цим CPV
Номер договору:
34-ВТ/21
Дата підписання:
11.05.2021 11:00
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Сума договору:
956 880.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 159 480.00 UAH)
Оплачено:
940 230.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 156 705.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 – 03451100-7 – Саджанці — Багаторічні саджанці
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
611 штуки
Період постачання
до 20.05.2021
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
7508d46e73b948da93a40beb9a6792b0
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення обсягів через зміну ціни
Номер додаткової угоди:
б/н
Дата внесення змін до договору:
29.11.2021 16:00
Статус:
Опубліковано