-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з утримання та поточного ремонту пам'ятників
Тендер Prozorro UA-2021-04-02-002598-b
Кошти місцевого бюджету; Місцезнаходження замовника: 69035, Україна, Запорізька область, м.Запоріжжя, вул.Сєдова, б.5; Категорія замовника: орган місцевого самоврядування
Завершена
89 910.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 449.55 UAH
мін. крок: 0.5% або 449.55 UAH
Номер:
fdb5a878bcc844db82740c7b9e62ba9f
Внутрішній номер закупівлі:
9346038
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-04-02-002598-b
Замовник:
районна адміністрація Запорізької міської ради по Вознесенівському району
×
-
Код ЄДРПОУ:
37573115
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, Сєдова, 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Широких Олена Анатоліївна +380612363359 orjra2014@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45440000-3 Фарбування та склінняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
89 910.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
449.55 UAH
Період уточнення:
02.04.2021 12:17 - 09.04.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
02.04.2021 12:17 - 19.04.2021 12:22
Аукціон:
20.04.2021 14:04 - 20.04.2021 14:25
Період кваліфікації:
20.04.2021 14:25 - 23.04.2021 12:53
Період завантаження договору:
23.04.2021 12:53 - 13.05.2021 12:53
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата послуг здійснюється за фактом надання послуг належної якості на підставі оформленого належним чином та підписаного Сторонами Акту прийому-передачі наданих послуг, матеріалів фотофіксації до та після надання послуг, протягом 20 робочих днів з моменту отримання фінансування на послуги за даним Договором;
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з утримання та поточного ремонту пам'ятників
Кількість
120 метри квадратні
Період постачання
до 01.10.2021
Місце постачання
69000, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, територія Вознесенівського району
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ " ЗАПОРІЖСТРОЙ "
Оскарження: 23.04.2021 12:53 - 04.05.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32195713
-
Контактна особа:
Владикін Ігор 380612208485 ZAPOROGSTROI2002@UKR.NET
-
Адреса:
Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, 69059, м.Запоріжжя, вул. Північнокільцева, б. 7, кв. 23
Оскарження: 23.04.2021 12:53 - 04.05.2021 00:00
Початкова пропозиція
89 910.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
85 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.04.2021 12:53
Відповіді на вимоги
14
Документи
99
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "КАРАТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39820804
-
Контактна особа:
Сергій Заруба +380676196707 bk.karat2021@gmail.com
-
Адреса:
70020, Україна, Запорізька область, Вільнянський район, село Новогупалівка,, ВУЛИЦЯ МАЯКОВСЬКОГО, будинок 44-А
Початкова пропозиція
89 900.87 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
89 900.87 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
31
Скарги
0
Контракти
Номер:
dd2d627138ca499b9343cf91d3f1962f
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-02-002598-b-c1
Постачальник:
ТОВ " ЗАПОРІЖСТРОЙ "
×
-
Код ЄДРПОУ:
32195713
-
Контактна особа:
Владикін Ігор 380612208485 ZAPOROGSTROI2002@UKR.NET
-
Адреса:
Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, 69059, м.Запоріжжя, вул. Північнокільцева, б. 7, кв. 23
Номер договору:
69
Сума договору:
84 888.77 UAH з ПДВ
Сума договору:
70 740.64 UAH без ПДВ
Період дії договору:
06.05.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
06.05.2021 00:00
Статус:
Виконаний