• Відкриті торги
  • КЕП

Послуги з утримання та поточного ремонту пам'ятників

Оголошено тендер

89 910.00 UAH
Номер: fa7cd963b47340518b2ad4c4d1c1046b
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-04-02-001710-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: районна адміністрація Запорізької міської ради по Вознесенівському району
Замовник: районна адміністрація Запорізької міської ради по Вознесенівському району
Очікувана вартість: 89 910.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з утримання та поточного ремонту пам'ятників
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 45440000-3 Фарбування та скління
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 02.04.2021 11:25

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з утримання та поточного ремонту пам'ятників
Код ДК 021:2015: 45440000-3 Фарбування та скління
Кількість
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума89 910.00 UAH