-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з утримання та поточного ремонту пам'ятників
84 888.77
UAH з ПДВ
Номер:
dd2d627138ca499b9343cf91d3f1962f
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-02-002598-b-c1
Замовник:
районна адміністрація Запорізької міської ради по Вознесенівському району
×
-
Код ЄДРПОУ:
37573115
-
Контактна особа:
Широких Олена Анатоліївна +380612363359 orjra2014@gmail.com
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, Сєдова, 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ТОВ " ЗАПОРІЖСТРОЙ "
×
-
Код ЄДРПОУ:
32195713
-
Контактна особа:
Владикін Ігор 380612208485 ZAPOROGSTROI2002@UKR.NET
-
Адреса:
Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, 69059, м.Запоріжжя, вул. Північнокільцева, б. 7, кв. 23
Класифікатор ДК 021:2015:
45440000-3 Фарбування та склінняАналіз за цим CPV
Номер договору:
69
Дата підписання:
06.05.2021 00:00
Період дії договору:
06.05.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
84 888.77 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 14 148.13 UAH)
Оплачено:
84 888.77 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 14 148.13 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з утримання та поточного ремонту пам'ятників
Кількість
120 метри квадратні
Період постачання
до 01.10.2021
Місце постачання
69000, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, територія Вознесенівського району
На карті
Оплати
Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
РА ЗМР по Вознесенівському району
IBAN:UA698201720344240018000078436
ТОВ "Запорiжстрой"
IBAN:UA643073500000026006000409502
Сума
48363.43 UAH
Статус
Оплачений
28.05.2021 15:37
Док-ти
1
РА ЗМР по Вознесенівському району
IBAN:UA698201720344240018000078436
ТОВ "Запорiжстрой"
IBAN:UA643073500000026006000409502
Сума
36525.34 UAH
Статус
Оплачений
05.08.2021 15:28
Док-ти
1
Внесені зміни
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
5e3fb5f69fc94903afac0226198bf111
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У зв'язку з узгодженою зміною ціни в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості послуг)
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
08.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано