• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування, діагностики та ремонту перевантажувальної техніки «Kalmar»

Категорія замовника: згідно з п.4.ч.1 Закону України «Про публічні закупівлі» - юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання . Тендерні пропозиції, підготовлені Учасниками-резидентами України, викладаються українською мовою. При цьому, проектна, технічна документація, а також документи, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям, які викладені в оригіналі російською мовою, не потребують перекладу українською мовою. Тендерні пропозиції, підготовлені Учасниками-нерезидентами України можуть бути викладені іншою мовою, при цьому повинні мати завірений переклад українською або російською мовами. У разі розбіжностей з текстом оригіналу перевага надається україномовному або російськомовному тексту. Учасник надає Замовнику гарантії виконання своїх зобов’язань у зв’язку з поданням тендерної пропозиції у вигляді електронної банківської гарантії на суму 18 000,00грн. Електронна банківська гарантія надається одночасно з поданням тендерної пропозиції. Строк дії забезпечення тендерної пропозиції становить 120 днів із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій. Реквізити замовника (для оформлення банківської гарантії) : Державне підприємство «Маріупольський морський торговельний порт», 87510, Донецька обл., м.Маріуполь, проспект Адмірала Луніна, будинок 99, п/р № 143223130000026003000000060 у відділенні в м. Маріуполі філії АТ "Державний експортно-імпортний банк України" у м. Запоріжжі, код банку 322313, код за ЄДРПОУ 01125755, ІПН 011257505192, Витяг 1528034500036, тел./факс (0629) 40-86-60, (0629) 40-87-04, e-mail:all@marport.net.

Завершена

600 000.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 000.00 UAH
Номер: efd6e2e0939448b8b2c99abe58598fff
Внутрішній номер закупівлі: 9331279
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-04-01-003953-b   
Замовник: ДП "Маріупольський морський торговельний порт"
Контактна особа: Страхов Євген Михайлович +380629408764 e.strahov@marport.net https://marport.net/uk/
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 600 000.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 3 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 18 000.00 UAH
Період уточнення: 01.04.2021 14:41 - 07.04.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 01.04.2021 14:41 - 17.04.2021 14:45
Аукціон: 19.04.2021 15:55 - 19.04.2021 16:16
Період кваліфікації: 19.04.2021 16:16 - 22.04.2021 13:32
Період завантаження договору: 22.04.2021 13:32 - 12.05.2021 13:32
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з технічного обслуговування ТО-2 (500, 1000, 2000, 4000) перевантажувальної техніки KALMAR через кожні 500, 1000, 2000 та 4000 годин експлуатації
Код ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Кількість 10 послуга
Період постачання до 12.05.2022
Місце постачання 87510, Україна, Донецька область, м.Маріуполь, пр Адмірала Луніна, 99 На карті
Послуги з діагностування, регулювання гідравлічної системи, перевірки стану та заміни елементів для усунення несправностей перевантажувальної техніки «Kalmar»
Код ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Кількість 3 послуга
Період постачання до 12.05.2022
Місце постачання 87510, Україна, Донецька область, м.Маріуполь, пр Адмірала Луніна, 99 На карті
Послуги з ремонту привідних мостів Sisu, Kessler та Axletech
Код ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Кількість 2 послуга
Період постачання до 12.05.2022
Місце постачання 87510, Україна, Донецька область, м.Маріуполь, пр Адмірала Луніна, 99 На карті
Послуги з ремонту системи обігріву, вентиляції та кондиціювання
Код ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Кількість 10 послуга
Період постачання до 12.05.2022
Місце постачання 87510, Україна, Донецька область, м.Маріуполь, пр Адмірала Луніна, 99 На карті
Послуги з діагностики, перевірки стану та заміни елементів електрообладнання
Код ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Кількість 2 послуга
Період постачання до 12.05.2022
Місце постачання 87510, Україна, Донецька область, м.Маріуполь, пр Адмірала Луніна, 99 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Форкс"

Оскарження: 22.04.2021 13:32 - 03.05.2021 00:00
Початкова пропозиція 583 450.93 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
583 450.93 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.04.2021 13:32
Відповіді на вимоги 9
Документи 42
Скарги 0
ТОВ "Ві Ті Груп"
Початкова пропозиція 598 873.50 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
598 873.50 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 9
Документи 24
Скарги 0

Контракти

Номер: 12587c55414248d7ab424763ca876f78
Ідентифікатор договору: UA-2021-04-01-003953-b-a1
Постачальник: ТОВ "Форкс"
Номер договору: 20-17/21/229
Сума договору: 700 141.12 UAH з ПДВ
Сума договору: 583 450.93 UAH без ПДВ
Період дії договору: 11.05.2021 00:00 - 11.05.2022 23:59
Дата підписання: 11.05.2021 00:00
Статус:
Підписаний
договір
p7s
sign.p7s