-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування, діагностики та ремонту перевантажувальної техніки «Kalmar»
Оголошено тендер
720 000.00
UAH
Номер:
95fa0dd853cb430ebbe4d6aa8b1ee121
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-03-25-000666-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ДП "Маріупольський морський торговельний порт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01125755
-
Адреса:
87510, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, проспект Адмірала Луніна, 99
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ДП "Маріупольський морський торговельний порт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01125755
-
Адреса:
87510, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, проспект Адмірала Луніна, 99
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
720 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з технічного обслуговування, діагностики та ремонту перевантажувальної техніки «Kalmar»
Примітки:
Категорія замовника: згідно з п.4.ч.1 Закону України «Про публічні закупівлі» - юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання . Адреса замовника: просп. Адмірала Луніна, 99, Донецька обл., м. Маріуполь, 87510
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Дата опублікування:
25.03.2021 09:35
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума720 000.00 UAH