-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування, діагностики та ремонту перевантажувальної техніки «Kalmar»
700 141.12
UAH з ПДВ
Номер:
12587c55414248d7ab424763ca876f78
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-01-003953-b-a1
Замовник:
ДП "Маріупольський морський торговельний порт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01125755
-
Контактна особа:
Страхов Євген Михайлович +380629408764 e.strahov@marport.net https://marport.net/uk/
-
Адреса:
87510, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, проспект Адмірала Луніна, 99
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВ "Форкс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36136929
-
Контактна особа:
Ткаченко Лариса 380444672604 TKACHENKO@FORX.UA http://forx.com.ua
-
Адреса:
04086, Україна, Київська область, Київ, вул.Петропавлівська,буд. 54а, к.4
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Номер договору:
20-17/21/229
Дата підписання:
11.05.2021 00:00
Період дії договору:
11.05.2021 00:00 - 11.05.2022 23:59
Сума договору:
700 141.12 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 116 690.19 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з технічного обслуговування ТО-2 (500, 1000, 2000, 4000) перевантажувальної техніки KALMAR через кожні 500, 1000, 2000 та 4000 годин експлуатації
Кількість
10 послуга
Період постачання
до 12.05.2022
Послуги з діагностування, регулювання гідравлічної системи, перевірки стану та заміни елементів для усунення несправностей перевантажувальної техніки «Kalmar»
Кількість
3 послуга
Період постачання
до 12.05.2022
Послуги з ремонту привідних мостів Sisu, Kessler та Axletech
Кількість
2 послуга
Період постачання
до 12.05.2022
Послуги з ремонту системи обігріву, вентиляції та кондиціювання
Кількість
10 послуга
Період постачання
до 12.05.2022
Послуги з діагностики, перевірки стану та заміни елементів електрообладнання
Кількість
2 послуга
Період постачання
до 12.05.2022