• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Електрична енергія (СТОСУЄТЬСЯ ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ВІДКРИТИХ ТОРГІВ З ПУБЛІКАЦІЄЮ НА АНГЛІЙСЬКУ МОВУ)

Електрична енергія (СТОСУЄТЬСЯ ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ВІДКРИТИХ ТОРГІВ З ПУБЛІКАЦІЄЮ НА АНГЛІЙСЬКУ МОВУ UA-2019-11-22-000633-a) Зазначена інформація оприлюднюється з метою забезпечення технічної можливості для формування Повідомлень про внесення змін до договору та в подальшому - Звіту про виконання договору про закупівлю. У зв'язку із помилковим закриттям Договору № 1-Е від 13 січня 2020 року, що укладений за результатом Відкритих торгів з публікацією на англійську мову UA-2019-11-22-000633-a, яка опублікована на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-11-22-000633-a та помилковим оприлюдненням Звіту про виконання договору про закупівлю по даному Договору, зазначену інформацію вважати такою, що стосується Відкритих торгів з публікацією на англійську мову № UA-2019-11-22-000633-a в частині забезпечення технічної можливості для формування Повідомлень про внесення змін до договору та в подальшому - Звіту про виконання договору про закупівлю, після закінчення строку дії договору, виконання договору або його розірвання.

Завершена

30 015 006.29 UAH з ПДВ
Номер: d750d9ad5b8a4445b9d5d65e57743cc2
Внутрішній номер закупівлі: 9263291
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-03-26-012621-c   
Замовник: ЛИСИЧАНСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО ВИДОБУТКУ, ОБРОБЦІ, РЕАЛІЗАЦІЇ ВОДИ ТА ОЧИЩЕННЮ СТОКІВ "ЛИСИЧАНСЬКВОДОКАНАЛ"
Контактна особа: Винник Вікторія Вікторівна 380645174362 LISVODA.OMTS@GMAIL.COM http://lisvoda.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 30 015 006.29 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія (СТОСУЄТЬСЯ ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ВІДКРИТИХ ТОРГІВ З ПУБЛІКАЦІЄЮ НА АНГЛІЙСЬКУ МОВУ)
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 13626700 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93106, Україна, Луганська область, Лисичанськ, ім.В.Сосюри На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЕНСОЛ УКРАЇНА"
Ціна пропозиції 30 015 006.29 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.03.2021 15:40
Документи 1
Скарги 0

Контракти

Номер: 0d28fe3a20f24bd19de2782c5e3b7a14
Ідентифікатор договору: UA-2021-03-26-012621-c-b1
Постачальник: ТОВ "ЕНСОЛ УКРАЇНА"
Номер договору: 1-Е
Сума договору: 30 015 006.29 UAH з ПДВ
Сума договору: 25 012 505.24 UAH без ПДВ
Період дії договору: 26.03.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 26.03.2021 15:41
Статус:
Підписаний
PDF
Договір ЕНСОЛ 13.01.2020.PDF
PDF
протокол 26.PDF
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ2 (1).pdf
pdf
ДУ4 (1).pdf
pdf
ДУ8 (1).pdf
pdf
ДУ3 (1).pdf
pdf
ДУ6 (1).pdf
pdf
ДУ7 (1).pdf
pdf
ДУ13 (1).pdf
pdf
ДУ14 (1).pdf
pdf
ДУ9 (1).pdf
pdf
ДУ12 (1).pdf
pdf
ДУ11 (1).pdf
pdf
ДУ15 (1).pdf
pdf
ДУ19 (1).pdf
pdf
ДУ21 (1).pdf
pdf
ДУ16 (1).pdf
pdf
ДУ1 (1).pdf
pdf
ДУ5 (1).pdf
pdf
ДУ10 (1).pdf
pdf
ДУ18 (1).pdf
pdf
ДУ20 (1).pdf
pdf
ДУ17 (1).pdf
p7s
sign.p7s
PDF
дод угода 22 (1).PDF
p7s
sign.p7s
PDF
ду 23 (1).PDF
p7s
sign.p7s