• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Електрична енергія (СТОСУЄТЬСЯ ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ВІДКРИТИХ ТОРГІВ З ПУБЛІКАЦІЄЮ НА АНГЛІЙСЬКУ МОВУ)

Електрична енергія (СТОСУЄТЬСЯ ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ВІДКРИТИХ ТОРГІВ З ПУБЛІКАЦІЄЮ НА АНГЛІЙСЬКУ МОВУ UA-2019-11-22-000633-a) Зазначена інформація оприлюднюється з метою забезпечення технічної можливості для формування Повідомлень про внесення змін до договору та в подальшому - Звіту про виконання договору про закупівлю. У зв'язку із помилковим закриттям Договору № 1-Е від 13 січня 2020 року, що укладений за результатом Відкритих торгів з публікацією на англійську мову UA-2019-11-22-000633-a, яка опублікована на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-11-22-000633-a та помилковим оприлюдненням Звіту про виконання договору про закупівлю по даному Договору, зазначену інформацію вважати такою, що стосується Відкритих торгів з публікацією на англійську мову № UA-2019-11-22-000633-a в частині забезпечення технічної можливості для формування Повідомлень про внесення змін до договору та в подальшому - Звіту про виконання договору про закупівлю, після закінчення строку дії договору, виконання договору або його розірвання.

Завершена

30 015 006.29 UAH з ПДВ