-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Електрична енергія (СТОСУЄТЬСЯ ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ВІДКРИТИХ ТОРГІВ З ПУБЛІКАЦІЄЮ НА АНГЛІЙСЬКУ МОВУ)
Електрична енергія (СТОСУЄТЬСЯ ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ВІДКРИТИХ ТОРГІВ З ПУБЛІКАЦІЄЮ НА АНГЛІЙСЬКУ МОВУ UA-2019-11-22-000633-a) Зазначена інформація оприлюднюється з метою забезпечення технічної можливості для формування Повідомлень про внесення змін до договору та в подальшому - Звіту про виконання договору про закупівлю. У зв'язку із помилковим закриттям Договору № 1-Е від 13 січня 2020 року, що укладений за результатом Відкритих торгів з публікацією на англійську мову UA-2019-11-22-000633-a, яка опублікована на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-11-22-000633-a та помилковим оприлюдненням Звіту про виконання договору про закупівлю по даному Договору, зазначену інформацію вважати такою, що стосується Відкритих торгів з публікацією на англійську мову № UA-2019-11-22-000633-a в частині забезпечення технічної можливості для формування Повідомлень про внесення змін до договору та в подальшому - Звіту про виконання договору про закупівлю, після закінчення строку дії договору, виконання договору або його розірвання.
-
Код ЄДРПОУ:
03339851
-
Контактна особа:
Винник Вікторія Вікторівна 380645174362 LISVODA.OMTS@GMAIL.COM http://lisvoda.com.ua
-
Адреса:
93106, Україна, Луганська область, Лисичанськ, ВУЛИЦЯ ІМ. В.СОСЮРИ, будинок 168
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
-
Код ЄДРПОУ:
40692920
-
Контактна особа:
Рябенко В.П. +30977813280
-
Адреса:
03150, Україна, Київська область, Київ, Антоновича
Документи
Номенклатура
Внесені зміни
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю