-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021: 2015 : 09130000-9 - Нафта і дистиляти ( Бензин А-95; А-92; Дизель)
Тендер Prozorro UA-2021-03-25-006232-c
Завершена
243 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 217.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 217.00 UAH
Номер:
8c67a5e02a7d453ba3070a5959a5b9af
Внутрішній номер закупівлі:
9239267
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-25-006232-c
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20957094
-
Адреса:
66300, Україна, Одеська область, Подільськ, вул.8 Березня,27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Новаченко Людмила Михайлівна +380955038627 p20957094@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
243 400.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 217.00 UAH
Період уточнення:
25.03.2021 14:40 - 02.04.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
25.03.2021 14:40 - 12.04.2021 16:00
Аукціон:
13.04.2021 14:49 - 13.04.2021 15:10
Період кваліфікації:
13.04.2021 15:10 - 15.04.2021 15:54
Період завантаження договору:
15.04.2021 15:54 - 05.05.2021 15:54
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-95
Кількість
1500 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Бензин А-92
Кількість
3700 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Дизель ДП
Кількість
3700 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТАТ ОЙЛ"
Оскарження: 15.04.2021 15:54 - 26.04.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42759541
-
Контактна особа:
Олександр Драч 380674888995 tatoil.od@gmail.com
-
Адреса:
68001, Україна, Одеська область, Чорноморськ, 68001, Одеська обл., місто Чорноморськ, ВУЛИЦЯ ПЕРЕМОГИ, будинок 17
Оскарження: 15.04.2021 15:54 - 26.04.2021 00:00
Початкова пропозиція
240 872.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
232 123.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.04.2021 15:54
Відповіді на вимоги
11
Документи
49
Скарги
0
ТОВ "УКРНАФТА-ПОСТАЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43012009
-
Контактна особа:
Роман Косько +380986930126 roman.kosko@postach.ukrnafta.com
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м.Київ, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
Початкова пропозиція
232 150.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
232 150.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
63
Скарги
0
Контракти
Номер:
0b5d8751e7134ea4a836796086c9a86a
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-25-006232-c-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТАТ ОЙЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42759541
-
Контактна особа:
Олександр Драч 380674888995 tatoil.od@gmail.com
-
Адреса:
68001, Україна, Одеська область, Чорноморськ, 68001, Одеська обл., місто Чорноморськ, ВУЛИЦЯ ПЕРЕМОГИ, будинок 17
Номер договору:
ХБТ-01/05/21
Сума договору:
232 123.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
193 435.83 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.04.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
27.04.2021 00:00
Статус:
Виконаний