• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021: 2015 : 09130000-9 - Нафта і дистиляти ( Бензин А-95; А-92; Дизель)

232 123.00 UAH з ПДВ
Номер: 0b5d8751e7134ea4a836796086c9a86a
Ідентифікатор договору: UA-2021-03-25-006232-c-a1
Замовник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТАТ ОЙЛ"
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору: ХБТ-01/05/21
Дата підписання: 27.04.2021 00:00
Період дії договору: 27.04.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору: 232 123.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 38 687.17 UAH)
Оплачено: 232 123.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 38 687.17 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-95
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 1500 літр
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 66302, Україна, Одеська область, м. Подільськ, вул. 8 Березня, буд.27 На карті
Бензин А-92
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 3700 літр
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 66302, Україна, Одеська область, м. Подільськ, вул. 8 Березня, буд.27 На карті
Дизель ДП
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 3700 літр
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 66302, Україна, Одеська область, м. Подільськ, вул. 8 Березня, буд.27 На карті