-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021: 2015 : 09130000-9 - Нафта і дистиляти ( Бензин А-95; А-92; Дизель)
Оголошено тендер
243 400.00
UAH
Номер:
d3b39d025cb64e6e930955b7d4d8e39f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-03-25-003258-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20957094
-
Адреса:
66300, Україна, Одеська область, Подільськ, вул.8 Березня,27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20957094
-
Адреса:
66300, Україна, Одеська область, Подільськ, вул.8 Березня,27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
243 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021: 2015 : 09130000-9 - Нафта і дистиляти ( Бензин А-95; А-92; Дизель)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
25.03.2021 13:35
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Бензин А-95
Кількість
1500 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Бензин А-92
Кількість
3700 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Дизель ДП
Кількість
3700 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума243 400.00 UAH