-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДРІТ ЗВАРЮВАЛЬНИЙ СВ-0,8Г2С-О (0,8мм та 1,2мм)
Тендер Prozorro UA-2017-05-16-000126-a
Фасування – мотки (дротові каркасні касети) не більше 15 кг (К300) Дріт зварювальний обміднений СВ-08Г2С, 0,8мм - 2,925 т Дріт зварювальний обміднений СВ-08Г2С, 1,2мм - 38,250 т Детальний опис у тендерній документації
Завершена
1 596 736.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 983.68 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 983.68 UAH
Номер:
cef3f54b7a874c0aa2c42df91bf55ddc
Внутрішній номер закупівлі:
921702
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-05-16-000126-a
Замовник:
Філія «Рефрижераторна вагонна компанія» ПАТ «Українська залізниця»
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081326
-
Адреса:
08502, Україна, Київська обл., Фастів, вул. Андрія Шептицького, 1-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Костецька Тетяна Миколаївна +380 (4565) 64889 tender@rwk.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44315000-1 КатанкиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 596 736.80 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
7 983.68 UAH
Період уточнення:
16.05.2017 09:32 - 21.05.2017 09:35
Період прийому пропозицій:
16.05.2017 09:32 - 31.05.2017 09:35
Аукціон:
01.06.2017 15:11 - 01.06.2017 15:32
Період кваліфікації:
01.06.2017 15:32 - 06.06.2017 16:34
Період завантаження договору:
01.06.2017 15:32 - 21.06.2017 15:32
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДРІТ ЗВАРЮВАЛЬНИЙ СВ-0,8Г2С-О (0,8мм та 1,2мм)
Кількість
41175 кілограм
Період постачання
до 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПрАТ ПО "Стальканат-Силур"
Оскарження: 01.06.2017 15:32 - 17.06.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
26209430
-
Контактна особа:
ПрАТ ПО "Стальканат-Силур" (48)718-98-96 malcev@stalkanatsilur.com.ua http://www.stalkanatsilur.com.ua
-
Адреса:
Україна, Одеська обл., Одеса, 65007, г. Одесса. ул. Водопроводная, 16
Оскарження: 01.06.2017 15:32 - 17.06.2017 00:00
Початкова пропозиція
1 588 599.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 588 599.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.06.2017 16:34
Документи
21
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗАПОРІЗЬКИЙ МЕТИЗНИЙ ЗАВОД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39989779
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗАПОРІЗЬКИЙ МЕТИЗНИЙ ЗАВОД" +380505167071 info.zmz@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 69034, Запорізька обл., м. Запоріжжя, вул. Цимлянська, будинок 1.
Початкова пропозиція
1 596 736.79 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 596 736.79 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
11
Скарги
0
Контракти
Номер:
f166b0894c48463fa855f5ebfb35beeb
Ідентифікатор договору:
UA-2017-05-16-000126-a-b1
Постачальник:
ПрАТ ПО "Стальканат-Силур"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26209430
-
Контактна особа:
ПрАТ ПО "Стальканат-Силур" (48)718-98-96 malcev@stalkanatsilur.com.ua http://www.stalkanatsilur.com.ua
-
Адреса:
Україна, Одеська обл., Одеса, 65007, г. Одесса. ул. Водопроводная, 16
Номер договору:
34/17 ПОСТ РВКЮВ
Сума договору:
1 588 599.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.01.2018 00:00
Дата підписання:
20.06.2017 00:00
Статус:
Підписаний