-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДРІТ ЗВАРЮВАЛЬНИЙ СВ-0,8Г2С-О (0,8мм та 1,2мм)
Тендер Prozorro UA-2017-05-16-000126-a
Фасування – мотки (дротові каркасні касети) не більше 15 кг (К300) Дріт зварювальний обміднений СВ-08Г2С, 0,8мм - 2,925 т Дріт зварювальний обміднений СВ-08Г2С, 1,2мм - 38,250 т Детальний опис у тендерній документації
Завершена
1 596 736.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 983.68 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 983.68 UAH
Період уточнення:
16.05.2017 09:32 - 21.05.2017 09:35
Відповідь надана
Прохання про розділ закупівлі на 2 лоти
Номер:
a37a8607838243289cabb2016c9e41f4
Дата опублікування:
18.05.2017 12:18
Опис:
Для змоги брати участь у відкритих торгах (закупівля № 1032634) та змоги надати найменшу ціну на закупівлю дріта зварювального СВ08Г2С-О (0,8 мм та 1,2 мм), просимо розділити сумарну кількість зварювального дроту на два лоти з приблизно однаковою кількістю.
З повагою, виробник зварювального дроту МЕТИЗ-ТРЕЙД, Запоріжжя
Відповідь:
Добрий день! Відповідно до п. 6.1 Проекту Договору до закупівлі (Додаток №3 тендерної документації) "Термін поставки товару:
- протягом 15-ти календарних днів, після отримання письмової заявки". Також у тендерній документації ніде не зазначено, що весь перелік продукції повинен бути поставлений однією поставкою. Тому ділення закупівлі на додаткові лоти не є доцільним.
Дата відповіді:
22.05.2017 16:43
Відповідь надана
для змоги брати участь у тендері та надати мінімальну ціну, просимо:
Номер:
a92c8020a69f407196a301845ea391ca
Дата опублікування:
18.05.2017 12:11
Опис:
Начальнику Філії
«Рефрижераторна вагона компанія»
ПАТ «Укрзалізниця»
Голові тендерного комітету
«Рефрижераторна вагона компанія»
ПАТ «Укрзалізниця»
Філія «Рефрижераторна вагона компанія» ПАТ «Укрзалізниця» оголосила відкриті торги (закупівля № 1032634) на закупівлю дріта зварювального СВ08Г2С-О (0,8 мм та 1,2 мм).
У зв’язку з виробничою ситуацією, просимо розділити закупівлю на 2 лоти, що не суперечить чинному законодавству, у наступному ас сортименті:
Лот1
Дріт зварювальний обміднений СВ-08Г2С, 0,8 мм у кількості 2,925 тн,
Дріт зварювальний обміднений СВ-08Г2С, 1,2 мм у кількості 17,660 тн,
Лот2
Дріт зварювальний обміднений СВ-08Г2С, 1,2 мм у кількості 20,590 тн.
Тільки у цьому випадку ми зможемо брати участь у торгах та надати найнижчу ціну на запропонований дріт.
З повагою,
Директор
ТОВ «ЗАПОРІЗЬКИЙ МЕТИЗНИЙ ЗАВОД» Корольов О.В.
Відповідь:
Добрий день! Відповідно до п. 6.1 Проекту Договору до закупівлі (Додаток №3 тендерної документації) "Термін поставки товару:
- протягом 15-ти календарних днів, після отримання письмової заявки". Також у тендерній документації ніде не зазначено, що весь перелік продукції повинен бути поставлений однією поставкою. Тому ділення закупівлі на додаткові лоти не є доцільним.
Дата відповіді:
22.05.2017 16:44