-
Відкриті торги
-
КЕП
ДРІТ ЗВАРЮВАЛЬНИЙ СВ-0,8Г2С-О (0,8мм та 1,2мм)
Фасування – мотки (дротові каркасні касети) не більше 15 кг (К300) Дріт зварювальний обміднений СВ-08Г2С, 0,8мм - 2,925 т Дріт зварювальний обміднений СВ-08Г2С, 1,2мм - 38,250 т Детальний опис у тендерній документації
1 588 599.00
UAH з ПДВ
Номер:
f166b0894c48463fa855f5ebfb35beeb
Ідентифікатор договору:
UA-2017-05-16-000126-a-b1
Постачальник:
ПрАТ ПО "Стальканат-Силур"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26209430
-
Контактна особа:
ПрАТ ПО "Стальканат-Силур" (48)718-98-96 malcev@stalkanatsilur.com.ua http://www.stalkanatsilur.com.ua
-
Адреса:
Україна, Одеська обл., Одеса, 65007, г. Одесса. ул. Водопроводная, 16
Класифікатор ДК 021:2015:
44310000-6 Вироби з дротуАналіз за цим CPV
Опис:
Фасування – мотки (дротові каркасні касети) не більше 15 кг (К300)
Дріт зварювальний обміднений СВ-08Г2С, 0,8мм - 2,925 т
Дріт зварювальний обміднений СВ-08Г2С, 1,2мм - 38,250 т
Детальний опис у тендерній документації
Номер договору:
34/17 ПОСТ РВКЮВ
Дата підписання:
20.06.2017 00:00
Період дії договору:
до 31.01.2018 00:00
Сума договору:
1 588 599.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 588 599.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДРІТ ЗВАРЮВАЛЬНИЙ СВ-0,8Г2С-О (0,8мм та 1,2мм)
Кількість
41175 кілограм
Період постачання
до 31.12.2017