-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ЗПАм-затискач проколюючий (16-95) (або еквівалент), ЗПА-затискач проколюючий (16-95/16-95) (або еквівалент), ЗА-1.1-затискач анкерний 2х (16-25) (або еквівалент), кронштейн на опору 42мм (або еквівалент), скоба (або еквівалент), ГАК-універсальний (або еквівалент), скрепа сталева (або еквівалент), стрічка бандажна ЛБ 20*0,8 (або еквівалент), лампа світлодіодна LED T120 40W 6400K E27 (або еквівалент), лампа світлодіодна LED GLOB A60 15W 4200 E27 220V (або еквівалент), лампа світлодіодна LED T100 32W 6400K E27 (або еквівалент), шари паркові ДУ 300 мм (або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2021-03-24-004550-c
Завершена
250 510.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 255.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 255.00 UAH
Номер:
5b1fa5f574da41289f725d30ca39aa44
Внутрішній номер закупівлі:
9213273
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-24-004550-c
Замовник:
Красноградський комбінат комунальних підприємств
×
-
Код ЄДРПОУ:
03358630
-
Адреса:
63304, Україна, Харківська область, місто Красноград, вулиця Богдана Хмельницького будинок 2А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Маслова Тетяна Василівна +380574473481 krasnogradskiu_kkp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
250 510.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 255.00 UAH
Період уточнення:
24.03.2021 13:29 - 30.03.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
24.03.2021 13:29 - 09.04.2021 14:00
Аукціон:
12.04.2021 14:38 - 12.04.2021 15:11
Період кваліфікації:
12.04.2021 15:11 - 23.04.2021 13:38
Період завантаження договору:
23.04.2021 13:38 - 13.05.2021 13:38
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписЗгідно видаткових накладних
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ЗПАм-затискач проколюючий (16-95) (або еквівалент)
Кількість
400 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
63304, Україна, Харківська область, місто Красноград, вулиця Богдана Хмельницького, будинок 2А
На карті
ЗПА-затискач проколюючий (16-95/16-95) (або еквівалент)
Кількість
300 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
63304, Україна, Харківська область, місто Красноград, вулиця Богдана Хмельницького, будинок 2А
На карті
ЗА-1.1-затискач анкерний 2х (16-25) (або еквівалент)
Кількість
500 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
63304, Україна, Харківська область, місто Красноград, вулиця Богдана Хмельницького, будинок 2А
На карті
Кронштейн на опору 42мм (або еквівалент)
Кількість
450 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
63304, Україна, Харківська область, місто Красноград, вулиця Богдана Хмельницького, будинок 2А
На карті
Скоба (або еквівалент)
Кількість
470 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
63304, Україна, Харківська область, місто Красноград, вулиця Богдана Хмельницького, будинок 2А
На карті
ГАК-універсальний (або еквівалент)
Кількість
200 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
63304, Україна, Харківська область, місто Красноград, вулиця Богдана Хмельницького, будинок 2А
На карті
Скрепа сталева (або еквівалент)
Кількість
500 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
63304, Україна, Харківська область, місто Красноград, вулиця Богдана Хмельницького, будинок 2А
На карті
Стрічка бандажна ЛБ 20*0,8 (або еквівалент)
Кількість
450 метри
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
63304, Україна, Харківська область, місто Красноград, вулиця Богдана Хмельницького, будинок 2А
На карті
Лампа світлодіодна LED T120 40W 6400K E27 (або еквівалент)
Кількість
550 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
63304, Україна, Харківська область, місто Красноград, вулиця Богдана Хмельницького, будинок 2А
На карті
Лампа світлодіодна LED GLOB A60 15W 4200 E27 220V (або еквівалент)
Кількість
150 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
63304, Україна, Харківська область, місто Красноград, вулиця Богдана Хмельницького, будинок 2А
На карті
Лампа світлодіодна LED T100 32W 6400K E27 (або еквівалент)
Кількість
150 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
63304, Україна, Харківська область, місто Красноград, вулиця Богдана Хмельницького, будинок 2А
На карті
Шари паркові ДУ 300 мм (або еквівалент)
Кількість
30 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
63304, Україна, Харківська область, місто Красноград, вулиця Богдана Хмельницького, будинок 2А
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "МОРОЗ ТАЇСІЯ СЕРГІЇВНА"
Оскарження: 16.04.2021 13:49 - 27.04.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3311108107
-
Контактна особа:
Таїсія Мороз +380954960668 revoltsnab2018@gmail.com
-
Адреса:
19972, Україна, Черкаська область, Чорнобаївський район, село Вереміївка, ВУЛИЦЯ СОНЯЧНА, будинок 27
Оскарження: 16.04.2021 13:49 - 27.04.2021 00:00
Початкова пропозиція
187 310.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
187 310.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
16.04.2021 13:49
Відповіді на вимоги
10
Документи
49
Скарги
0
ТОВ "ДАНАЯ ПЛЮС"
Оскарження: 20.04.2021 13:47 - 01.05.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41275741
-
Контактна особа:
Сергій Бондар +380675995901 dplus_led@ukr.net
-
Адреса:
29013, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, ВУЛИЦЯ КАМ'ЯНЕЦЬКА, будинок 79/3
Оскарження: 20.04.2021 13:47 - 01.05.2021 00:00
Початкова пропозиція
225 008.70 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
200 000.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
20.04.2021 13:47
Відповіді на вимоги
10
Документи
20
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОМ АГРО ІНЖИНІРІНГ"
Оскарження: 22.04.2021 10:39 - 03.05.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39625924
-
Контактна особа:
Лисенко Олексій Вікторович +380977839671 alexeymucr@gmail.com
-
Адреса:
61052, Україна, Харківська область, 61052, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ КОЦАРСЬКА, будинок 30
Оскарження: 22.04.2021 10:39 - 03.05.2021 00:00
Початкова пропозиція
222 238.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
220 983.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
22.04.2021 10:39
Відповіді на вимоги
10
Документи
25
Скарги
0
ТОВ "ДАНАЯ ХОЛДИНГ"
Оскарження: 23.04.2021 13:38 - 04.05.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39071655
-
Контактна особа:
Андрій Гриценюк +380679908979 danaya.khm@gmail.com
-
Адреса:
29017, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, ВУЛИЦЯ ЗАРІЧАНСЬКА, будинок 22/2
Оскарження: 23.04.2021 13:38 - 04.05.2021 00:00
Початкова пропозиція
234 804.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
234 804.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.04.2021 13:38
Відповіді на вимоги
10
Документи
45
Скарги
0
Контракти
Номер:
788c26fc67e64e66870af19c422acffa
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-24-004550-c-a1
Постачальник:
ТОВ "ДАНАЯ ХОЛДИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39071655
-
Контактна особа:
Андрій Гриценюк +380679908979 danaya.khm@gmail.com
-
Адреса:
29017, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, ВУЛИЦЯ ЗАРІЧАНСЬКА, будинок 22/2
Номер договору:
075
Сума договору:
111 750.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
93 125.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.05.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
07.05.2021 00:00
Статус:
Виконаний