-
Відкриті торги
-
КЕП
ЗПАм-затискач проколюючий (16-95) (або еквівалент), ЗПА-затискач проколюючий (16-95/16-95) (або еквівалент), ЗА-1.1-затискач анкерний 2х (16-25) (або еквівалент), кронштейн на опору 42мм (або еквівалент), скоба (або еквівалент), ГАК-універсальний (або еквівалент), скрепа сталева (або еквівалент), стрічка бандажна ЛБ 20*0,8 (або еквівалент), лампа світлодіодна LED T120 40W 6400K E27 (або еквівалент), лампа світлодіодна LED GLOB A60 15W 4200 E27 220V (або еквівалент), лампа світлодіодна LED T100 32W 6400K E27 (або еквівалент), шари паркові ДУ 300 мм (або еквівалент)
Оголошено тендер
250 510.00
UAH
Номер:
4b8a3342c4bd4fb1ae70a1aaee32146c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-03-24-000165-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Красноградський комбінат комунальних підприємств
×
-
Код ЄДРПОУ:
03358630
-
Адреса:
63304, Україна, Харківська область, місто Красноград, вулиця Богдана Хмельницького будинок 2А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Красноградський комбінат комунальних підприємств
×
-
Код ЄДРПОУ:
03358630
-
Адреса:
63304, Україна, Харківська область, місто Красноград, вулиця Богдана Хмельницького будинок 2А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
250 510.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ЗПАм-затискач проколюючий (16-95) (або еквівалент), ЗПА-затискач проколюючий (16-95/16-95) (або еквівалент), ЗА-1.1-затискач анкерний 2х (16-25) (або еквівалент), кронштейн на опору 42мм (або еквівалент), скоба (або еквівалент), ГАК-універсальний (або еквівалент), скрепа сталева (або еквівалент), стрічка бандажна ЛБ 20*0,8 (або еквівалент), лампа світлодіодна LED T120 40W 6400K E27 (або еквівалент), лампа світлодіодна LED GLOB A60 15W 4200 E27 220V (або еквівалент), лампа світлодіодна LED T100 32W 6400K E27 (або еквівалент), шари паркові ДУ 300 мм (або еквівалент)
Примітки:
Вид закупівлі: абз. 1 п. 5 ч. 2 ст. 4 ЗУ
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнання
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
24.03.2021 09:00
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума250 510.00 UAH