• Відкриті торги
  • КЕП

ЗПАм-затискач проколюючий (16-95) (або еквівалент), ЗПА-затискач проколюючий (16-95/16-95) (або еквівалент), ЗА-1.1-затискач анкерний 2х (16-25) (або еквівалент), кронштейн на опору 42мм (або еквівалент), скоба (або еквівалент), ГАК-універсальний (або еквівалент), скрепа сталева (або еквівалент), стрічка бандажна ЛБ 20*0,8 (або еквівалент), лампа світлодіодна LED T120 40W 6400K E27 (або еквівалент), лампа світлодіодна LED GLOB A60 15W 4200 E27 220V (або еквівалент), лампа світлодіодна LED T100 32W 6400K E27 (або еквівалент), шари паркові ДУ 300 мм (або еквівалент)

111 750.00 UAH з ПДВ
Номер: 788c26fc67e64e66870af19c422acffa
Ідентифікатор договору: UA-2021-03-24-004550-c-a1
Замовник: Красноградський комбінат комунальних підприємств
Постачальник: ТОВ "ДАНАЯ ХОЛДИНГ"
Класифікатор ДК 021:2015: 31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору: 075
Дата підписання: 07.05.2021 00:00
Період дії договору: 07.05.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору: 111 750.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 18 625.00 UAH)
Оплачено: 111 750.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 18 625.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ЗПАм-затискач проколюючий (16-95) (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнання
Кількість 100 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 63304, Україна, Харківська область, місто Красноград, вулиця Богдана Хмельницького, будинок 2А На карті
ЗПА-затискач проколюючий (16-95/16-95) (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнання
Кількість 100 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 63304, Україна, Харківська область, місто Красноград, вулиця Богдана Хмельницького, будинок 2А На карті
ЗА-1.1-затискач анкерний 2х (16-25) (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнання
Кількість 150 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 63304, Україна, Харківська область, місто Красноград, вулиця Богдана Хмельницького, будинок 2А На карті
Кронштейн на опору 42мм (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнання
Кількість 150 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 63304, Україна, Харківська область, місто Красноград, вулиця Богдана Хмельницького, будинок 2А На карті
Скоба (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнання
Кількість 150 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 63304, Україна, Харківська область, місто Красноград, вулиця Богдана Хмельницького, будинок 2А На карті
ГАК-універсальний (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнання
Кількість 30 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 63304, Україна, Харківська область, місто Красноград, вулиця Богдана Хмельницького, будинок 2А На карті
Скрепа сталева (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнання
Кількість 400 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 63304, Україна, Харківська область, місто Красноград, вулиця Богдана Хмельницького, будинок 2А На карті
Стрічка бандажна ЛБ 20*0,8 (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнання
Кількість 400 метри
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 63304, Україна, Харківська область, місто Красноград, вулиця Богдана Хмельницького, будинок 2А На карті
Лампа світлодіодна LED T120 40W 6400K E27 (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнання
Кількість 300 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 63304, Україна, Харківська область, місто Красноград, вулиця Богдана Хмельницького, будинок 2А На карті
Лампа світлодіодна LED GLOB A60 15W 4200 E27 220V (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнання
Кількість 150 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 63304, Україна, Харківська область, місто Красноград, вулиця Богдана Хмельницького, будинок 2А На карті
Лампа світлодіодна LED T100 32W 6400K E27 (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнання
Кількість 100 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 63304, Україна, Харківська область, місто Красноград, вулиця Богдана Хмельницького, будинок 2А На карті
Шари паркові ДУ 300 мм (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнання
Кількість 21 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 63304, Україна, Харківська область, місто Красноград, вулиця Богдана Хмельницького, будинок 2А На карті

Внесені зміни

    Номер: 6ade942e65c04377abbb712586eac1a3
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: У частині Постачальник змінити індекс та викласти у новій редакції.
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 11.05.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода _1.pdf
    Номер: a25d4076289b45218ef14a65e66089d8
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Суму договору зменшити на 123054.00
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 20.12.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода 2.pdf