• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

"Реконструкція будівель Дубровицького НВК "Ліцей-ЗОШ І-ІІ ступенів" по вул.Макарівській,11 в м.Дубровиця Рівненської області (влаштування шатрового даху, зовнішнє опорядження фасадів, заміна вікон та зовнішніх дверей, реконструкція системи опалення)"-коригування - ІІ черга

Завершена

32 587 025.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 162 935.13 UAH
Номер: 959de678a73b4a81994dae155244f95a
Внутрішній номер закупівлі: 9197819
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-03-23-007850-c   
Замовник: ДУБРОВИЦЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС "ЛІЦЕЙ-ШКОЛА" ДУБРОВИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Тетяна Лінкевич +380671187033,+380664968287 dliceum.com.ua@ukr.net http://www.dliceum.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 32 587 025.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 162 935.13 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 150 000.00 UAH
Період уточнення: 23.03.2021 16:04 - 29.03.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 23.03.2021 16:04 - 08.04.2021 16:01
Аукціон: 09.04.2021 12:12 - 09.04.2021 12:33
Період кваліфікації: 09.04.2021 12:33 - 09.04.2021 13:37
Період завантаження договору: 09.04.2021 13:37 - 29.04.2021 13:37
Умови оплати:
виконання робіт - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
"Реконструкція будівель Дубровицького НВК "Ліцей-ЗОШ І-ІІ ступенів" по вул.Макарівській,11 в м.Дубровиця Рівненської області (влаштування шатрового даху, зовнішнє опорядження фасадів, заміна вікон та зовнішніх дверей, реконструкція системи опалення)"-коригування - ІІ черга
Код ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт
Кількість 1 роботи
Період постачання до 25.11.2022
Місце постачання 34100, Україна, Рівненська область, Дубровиця, Макарівська,11 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Компанія Барбакан"

Оскарження: 09.04.2021 13:37 - 20.04.2021 00:00
Початкова пропозиція 31 773 721.54 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
31 773 721.54 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.04.2021 13:37
Відповіді на вимоги 11
Документи 65
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУДІВЕЛЬНА ФІРМА БАЗИСПРОМБУД"
Початкова пропозиція 32 539 003.34 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
32 539 003.34 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 11
Документи 10
Скарги 0

Контракти

Номер: 8c48c225414244c38f8cbc36c57227bc
Ідентифікатор договору: UA-2021-03-23-007850-c-a1
Постачальник: ТОВ "Компанія Барбакан"
Номер договору: 04/21
Сума договору: 31 773 721.54 UAH з ПДВ
Сума договору: 26 478 101.28 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.04.2021 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 28.04.2021 16:15
Статус:
Підписаний
pdf
підписаний договір.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
додаткова угода 1 21102021.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
додаткова угода 2 22112021.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
дод угода 3 21122021.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Дод угода 4 19082022.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Дод угода 5 29122022.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
дод угода 6 27122024.pdf
p7s
sign.p7s