-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
"Реконструкція будівель Дубровицького НВК "Ліцей-ЗОШ І-ІІ ступенів" по вул.Макарівській,11 в м.Дубровиця Рівненської області (влаштування шатрового даху, зовнішнє опорядження фасадів, заміна вікон та зовнішніх дверей, реконструкція системи опалення)"-коригування - ІІ черга
Тендер Prozorro UA-2021-03-23-007850-c
Завершена
32 587 025.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 162 935.13 UAH
мін. крок: 0.5% або 162 935.13 UAH
Період уточнення:
23.03.2021 16:04 - 29.03.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим