-
Відкриті торги
-
КЕП
"Реконструкція будівель Дубровицького НВК "Ліцей-ЗОШ І-ІІ ступенів" по вул.Макарівській,11 в м.Дубровиця Рівненської області (влаштування шатрового даху, зовнішнє опорядження фасадів, заміна вікон та зовнішніх дверей, реконструкція системи опалення)"-коригування - ІІ черга
31 773 721.54
UAH з ПДВ
Номер:
8c48c225414244c38f8cbc36c57227bc
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-23-007850-c-a1
Замовник:
ДУБРОВИЦЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС "ЛІЦЕЙ-ШКОЛА" ДУБРОВИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37225752
-
Контактна особа:
Тетяна Лінкевич +380671187033,+380664968287 dliceum.com.ua@ukr.net http://www.dliceum.com.ua/
-
Адреса:
34100, Україна, Рівненська область, м. Дубровиця, вул. Макарівська, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "Компанія Барбакан"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41159796
-
Адреса:
35531, Україна, Рівненська область, село Бригадирівка, Радивилівський р-н., село Бригадирівка, вул. Польова, 34
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАналіз за цим CPV
Номер договору:
04/21
Дата підписання:
28.04.2021 16:15
Період дії договору:
28.04.2021 00:00 - 31.12.2026 00:00
Сума договору:
31 773 721.54 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 5 295 620.26 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
"Реконструкція будівель Дубровицького НВК "Ліцей-ЗОШ І-ІІ ступенів" по вул.Макарівській,11 в м.Дубровиця Рівненської області (влаштування шатрового даху, зовнішнє опорядження фасадів, заміна вікон та зовнішніх дверей, реконструкція системи опалення)"-коригування - ІІ черга
Кількість
1 робота
Період постачання
до 31.12.2026
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
d4559a9884bd429da60f70b1e4e4b3d7
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зміна бюджетних призначень на 2021 рік, реквізитів замовника
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
21.10.2021 13:02
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
1b02f3b7ff9f4f10a2b9ce24a6af947d
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зміна бюджетних призначень на 2021 рік,
реквізитів замовника
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
22.11.2021 16:47
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
ef843fbc190a48d89dd9141cabff0d83
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зміна бюджетних призначень на 2021 рік,
реквізитів замовника
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
21.12.2021 14:11
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
430eac88130e45a4991caa02556191b1
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У зв'язку зі зміною назви замовника
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
19.08.2022 14:46
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
d4c3ce550bd146c4ab70a63d79a23824
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
продовження строку дії договору про закупівлю через відсутність видатків на виконання робіт
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
29.12.2022 12:01
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
c15dbc70bc61410cb7df0a8048ba5471
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
продовження строку дії договору про закупівлю
Номер додаткової угоди:
6
Дата внесення змін до договору:
27.12.2024 11:34
Статус:
Опубліковано