-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Тверде паливо (вугілля кам'яне марки Г(Г2)(25-50) та марки ДГ(0-200)
Тендер Prozorro UA-2021-03-19-005191-b
Завершена
906 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 068.00 UAH
мін. крок: 1% або 9 068.00 UAH
Номер:
3e0d4ded915049ba81d9544aef7bb037
Внутрішній номер закупівлі:
9145186
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-19-005191-b
Замовник:
Олександрівський професійний аграрний ліцей
×
-
Код ЄДРПОУ:
02542455
-
Адреса:
84000, Україна, Донецька область, Олександрівський р-н, смт. Олександрівка, вул. І.Франка, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталя Василина +380997620021 opal148@ukr.net http://opal148.pp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
906 800.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
9 068.00 UAH
Період уточнення:
19.03.2021 13:28 - 24.03.2021 23:00
Період прийому пропозицій:
19.03.2021 13:28 - 04.04.2021 12:00
Аукціон:
05.04.2021 13:06 - 05.04.2021 13:27
Період кваліфікації:
05.04.2021 13:27 - 08.04.2021 09:09
Період завантаження договору:
08.04.2021 09:09 - 28.04.2021 09:09
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вугілля кам'яне Г(Г2) (25-50)
Кількість
12 тонни
Період постачання
до 30.09.2021
Місце постачання
84000, Україна, Донецька область, Олександрівський район,смт.Олександрівка, І.Франка,3
На карті
Вугілля кам'яне марки ДГ (0-200)
Кількість
320.3 тонни
Період постачання
до 30.09.2021
Місце постачання
84000, Україна, Донецька область, Олександрівський район,смт.Олександрівка, І.Франка,3
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТОРГІВЕЛЬНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ" ВУГІЛЛЯ ДОН ПРАЙМ"
Оскарження: 08.04.2021 09:09 - 19.04.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39635487
-
Контактна особа:
Тищенко Ирина +380992784828 coaldonprime@ukr.net
-
Адреса:
69006, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, прос. Металургів, буд.6
Оскарження: 08.04.2021 09:09 - 19.04.2021 00:00
Початкова пропозиція
897 215.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
887 986.75 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.04.2021 09:09
Відповіді на вимоги
11
Документи
25
Скарги
0
ПП "ЛІДЕР АКТИВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39123006
-
Контактна особа:
Костянтин Костаков +380675519170 kostakovks1000@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. ДИМИТРОВА, будинок 46 А
Початкова пропозиція
893 271.70 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
893 271.70 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
12
Скарги
0
Контракти
Номер:
085efe64482c4db48cd140a7a6e4233b
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-19-005191-b-b1
Постачальник:
ТОВ "ТОРГІВЕЛЬНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ" ВУГІЛЛЯ ДОН ПРАЙМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39635487
-
Контактна особа:
Тищенко Ирина +380992784828 coaldonprime@ukr.net
-
Адреса:
69006, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, прос. Металургів, буд.6
Номер договору:
46
Сума договору:
887 986.75 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.04.2021 00:00 - 31.03.2022 00:00
Дата підписання:
20.04.2021 13:58
Статус:
Виконаний