• Відкриті торги
  • КЕП

Вугілля кам'яне марки Г(Г2)(25-50) та марки ДГ(0-200)

Оголошено тендер

906 800.00 UAH
Номер: a29d9242b51f47d7a3808fb27ac412f1
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-03-19-004462-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Олександрівський професійний аграрний ліцей
Замовник: Олександрівський професійний аграрний ліцей
Очікувана вартість: 906 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Вугілля кам'яне марки Г(Г2)(25-50) та марки ДГ(0-200)
Примітки: Місцезнаходження: вул. Івана Франка, 3, смт. Олександрівка, Донецька обл., 84000 Україна. Категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (в редакції закону від 19.09.2019 № 114-IX). Учасник подає пропозиції українською мовою.
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 19.03.2021 12:28

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Вугілля кам'яне Г(Г2) (25-50)
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 12 тонни
Період постачання (не задано)
Вугілля кам'яне марки ДГ (0-200)
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 320.3 тонни
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума906 800.00 UAH