• Відкриті торги
  • КЕП

Тверде паливо (вугілля кам'яне марки Г(Г2)(25-50) та марки ДГ(0-200)

887 986.75 UAH без ПДВ
Номер: 085efe64482c4db48cd140a7a6e4233b
Ідентифікатор договору: UA-2021-03-19-005191-b-b1
Замовник: Олександрівський професійний аграрний ліцей
Постачальник: ТОВ "ТОРГІВЕЛЬНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ" ВУГІЛЛЯ ДОН ПРАЙМ"
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору: 46
Дата підписання: 20.04.2021 13:58
Період дії договору: 20.04.2021 00:00 - 31.03.2022 00:00
Сума договору: 887 986.75 UAH без ПДВ
Оплачено: 887 986.75 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вугілля кам'яне Г(Г2) (25-50)
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 12 тонни
Період постачання до 30.09.2021
Місце постачання 84000, Україна, Донецька область, Олександрівський район,смт.Олександрівка, І.Франка,3 На карті
Вугілля кам'яне марки ДГ (0-200)
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 320.3 тонни
Період постачання до 30.09.2021
Місце постачання 84000, Україна, Донецька область, Олександрівський район,смт.Олександрівка, І.Франка,3 На карті

Внесені зміни

    Номер: 11a80e89436a4aee908196ecd43a292d
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: дія договору про закупівлю продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 29.12.2021 08:29
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова№1.pdf
p7s
sign.p7s