• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

15540000-5 Сирні продукти

Завершена

1 630 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 150.00 UAH
Номер: 835415d28c744a25aa87679a8b2f488c
Внутрішній номер закупівлі: 9129810
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-03-18-007603-a   
Замовник: Херсонська державна морська академія
Контактна особа: Олександр Олександрович Слєпченко +380660254498 xdma_buch@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 630 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 8 150.00 UAH
Період уточнення: 18.03.2021 16:32 - 24.03.2021 23:00
Період прийому пропозицій: 18.03.2021 16:32 - 04.04.2021 00:00
Аукціон: 05.04.2021 15:02 - 05.04.2021 15:41
Період кваліфікації: 05.04.2021 15:41 - 07.04.2021 11:55
Період завантаження договору: 07.04.2021 11:55 - 27.04.2021 11:55
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
15540000-5 Сирні продукти
Код ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продукти
Кількість 11000 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, вул. 40 років Жовтня (Небесної сотні), 25 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Приватне підприємство «Никольтрейд»

Оскарження: 07.04.2021 11:55 - 18.04.2021 00:00
Початкова пропозиція 1 058 160.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 058 160.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.04.2021 11:55
Відповіді на вимоги 11
Документи 19
Скарги 0
ТОВ "НОВОПІЛЬСЬКИЙ МОЛОКОЗАВОД"
Початкова пропозиція 1 101 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 092 850.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 11
Документи 11
Скарги 0
ФОП "ТРИНОС ОЛЕНА МИХАЙЛІВНА"
Початкова пропозиція 1 535 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 469 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 11
Документи 14
Скарги 0
ФОП "ГЛУЩЕНКО ЄВГЕН ОЛЕКСІЙОВИЧ"
Початкова пропозиція 1 470 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 470 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 11
Документи 42
Скарги 0
ПП Віжес
Початкова пропозиція 1 629 690.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 487 300.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 11
Документи 5
Скарги 0

Контракти

Номер: 17e40c5777ae4d40afc77d3f95aac055
Ідентифікатор договору: UA-2021-03-18-007603-a-a1
Постачальник: Приватне підприємство «Никольтрейд»
Номер договору: 1/32
Сума договору: 1 058 160.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 881 800.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 26.04.2021 00:00 - 31.03.2022 00:00
Дата підписання: 26.04.2021 11:00
Статус:
Виконаний
PDF
Договір сирні продукти.PDF
PDF
Дод.угода 1 до дог. 1-32.PDF
p7s
sign.p7s
PDF
Дод.угода 2 сирні продукти.PDF
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s