-
Відкриті торги
-
КЕП
15540000-5 Сирні продукти
1 058 160.00
UAH з ПДВ
Номер:
17e40c5777ae4d40afc77d3f95aac055
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-18-007603-a-a1
Замовник:
Херсонська державна морська академія
×
-
Код ЄДРПОУ:
35219930
-
Контактна особа:
Олександр Олександрович Слєпченко +380660254498 xdma_buch@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон, проспект Ушакова, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Приватне підприємство «Никольтрейд»
×
-
Код ЄДРПОУ:
42601065
-
Контактна особа:
Чередниченко Микола 380501752397, 380501752397 cherednichenko.nv@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, Миколаївське шосе, 25
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Номер договору:
1/32
Дата підписання:
26.04.2021 11:00
Період дії договору:
26.04.2021 00:00 - 31.03.2022 00:00
Сума договору:
1 058 160.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 176 360.00 UAH)
Оплачено:
689 260.61 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 114 876.77 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
15540000-5 Сирні продукти
Кількість
11000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, вул. 40 років Жовтня (Небесної сотні), 25
На карті
Внесені зміни
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
3802d34bace64420b4886f7071380aa1
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Строк дії договору продовжено до 31.03.2022р.
Номер додаткової угоди:
1-1/64
Дата внесення змін до договору:
31.12.2021 14:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
36054e7adb8b40af958a211600efde1d
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сума додаткової угоди складає 118 900,00 грн з ПДВ
Номер додаткової угоди:
2-1/1
Дата внесення змін до договору:
09.02.2022 09:00
Статус:
Опубліковано