-
Відкриті торги
-
КЕП
15540000-5 Сирні продукти
Оголошено тендер
1 630 000.00
UAH
Номер:
a739279fbfe843528f7f21dd8f7a574b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-03-18-004896-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Херсонська державна морська академія
×
-
Код ЄДРПОУ:
35219930
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон, проспект Ушакова, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Херсонська державна морська академія
×
-
Код ЄДРПОУ:
35219930
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон, проспект Ушакова, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 630 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
15540000-5 Сирні продукти
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продукти
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
18.03.2021 11:56
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума1 630 000.00 UAH