• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

33160000-9 - Устаткування для операційних блоків Код НК 024:2019: 12282 Операційний світильник

Завершена

800 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 000.00 UAH
Номер: c053dc3fef8140c69f031fdf80a6e078
Внутрішній номер закупівлі: 9101887
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-03-17-002685-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "КИЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"
Контактна особа: Бичова Людмила 066 155 17 97 BUCHOVA@UKR.NET http://kokl.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 800 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 4 000.00 UAH
Період уточнення: 17.03.2021 15:17 - 22.03.2021 23:00
Період прийому пропозицій: 17.03.2021 15:17 - 02.04.2021 17:00
Аукціон: 05.04.2021 11:56 - 05.04.2021 12:23
Період кваліфікації: 05.04.2021 12:23 - 12.04.2021 08:48
Період завантаження договору: 12.04.2021 08:48 - 02.05.2021 08:48
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
33160000-9 - Устаткування для операційних блоків Код НК 024:2019: 12282 Операційний світильник
Код ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків
Кількість 3 штуки
Період постачання 19.04.2021 - 31.12.2021
Місце постачання 04106, Україна, Київська область, Київ, Багговутівська,1 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Живілов Сергій Володимирович

Оскарження: 12.04.2021 08:48 - 23.04.2021 00:00
Опубліковане повідомлення з вимогою усунення невідповідностей
Початкова пропозиція 797 386.89 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
690 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.04.2021 08:48
Відповіді на вимоги 10
Документи 17
Скарги 1
ПП "МЕДЛАЙТ"
Початкова пропозиція 768 201.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
745 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 5
Скарги 0
ФОП ПІЧУГІНА ОКСАНА ВОЛОДИМИРІВНА
Початкова пропозиція 789 691.43 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
789 691.43 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 5
Скарги 0

Контракти

Номер: 3b80a1b45a4e4c539161a433c3858fb4
Ідентифікатор договору: UA-2021-03-17-002685-a-b2
Постачальник: ФОП Живілов Сергій Володимирович
Номер договору: 154/04/21
Сума договору: 690 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 23.04.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 23.04.2021 00:01
Статус:
Виконаний
pdf
Договір Живілов.pdf
p7s
sign.p7s