-
Відкриті торги
-
КЕП
33160000-9 - Устаткування для операційних блоків Код НК 024:2019: 12282 Операційний світильник
690 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
3b80a1b45a4e4c539161a433c3858fb4
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-17-002685-a-b2
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "КИЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993701
-
Контактна особа:
Бичова Людмила 066 155 17 97 BUCHOVA@UKR.NET http://kokl.com.ua/
-
Адреса:
04107, Україна, Київська область, Київ, 04107, м.Київ, Шевченківський район, ВУЛИЦЯ БАГГОВУТІВСЬКА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ФОП Живілов Сергій Володимирович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3195415913
-
Контактна особа:
Живілов Сергій 380931265379, 380931265379 zhivilov@yahoo.com
-
Адреса:
09100, Україна, Київська область, Біла Церква, вулиця Гайок, будинок 237, квартира 27
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Номер договору:
154/04/21
Дата підписання:
23.04.2021 00:01
Період дії договору:
23.04.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
690 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
690 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
33160000-9 - Устаткування для операційних блоків Код НК 024:2019: 12282 Операційний світильник
×
-
Країна виробництва:
CN Китайська Народна Республіка
Кількість
3 штуки
Період постачання
19.04.2021 - 31.12.2021