• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Канцелярські товари

Завершена

314 292.92 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 571.46 UAH
Номер: 503372d218ac4cfb9f00071a4d19a562
Внутрішній номер закупівлі: 9094781
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-03-17-006931-c   
Замовник: Комунальне підприємство "Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" Дніпропетровської обласної ради"
Контактна особа: Наталія Аркадієвна Шаповал +380965539026 shapoval-natasha@ukr.net https://emddnipro.itmed.org
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 314 292.92 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 571.46 UAH
Період уточнення: 17.03.2021 12:21 - 22.03.2021 23:00
Період прийому пропозицій: 17.03.2021 12:21 - 02.04.2021 01:00
Аукціон: 05.04.2021 14:59 - 05.04.2021 15:32
Період кваліфікації: 05.04.2021 15:32 - 08.04.2021 15:05
Період завантаження договору: 08.04.2021 15:05 - 28.04.2021 15:05
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Антистеплер
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 5 штуки
Період постачання до 30.06.2021
Місце постачання 49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, м. Кам’янське, м. Кривий Ріг, м. Нікополь, м. Новомосковськ, м. Павлоград, м. Дніпро, площа Соборна,14; м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65; м. Кам’янське, пр. Гімназичний, 22а; м. Кривий Ріг, вул. Нікопольське шосе, 8; м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 27; м. Новомосковськ, вул. Лікарняна, 1; м. Павлоград, вул. Дніпровська, 213 На карті
Біндер
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 77 упаковка
Період постачання до 30.06.2021
Місце постачання 49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, м. Кам’янське, м. Кривий Ріг, м. Нікополь, м. Новомосковськ, м. Павлоград, м. Дніпро, площа Соборна,14; м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65; м. Кам’янське, пр. Гімназичний, 22а; м. Кривий Ріг, вул. Нікопольське шосе, 8; м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 27; м. Новомосковськ, вул. Лікарняна, 1; м. Павлоград, вул. Дніпровська, 213 На карті
Гумки для видалення написів
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 12 штуки
Період постачання до 30.06.2021
Місце постачання 49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, м. Кам’янське, м. Кривий Ріг, м. Нікополь, м. Новомосковськ, м. Павлоград, м. Дніпро, площа Соборна,14; м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65; м. Кам’янське, пр. Гімназичний, 22а; м. Кривий Ріг, вул. Нікопольське шосе, 8; м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 27; м. Новомосковськ, вул. Лікарняна, 1; м. Павлоград, вул. Дніпровська, 213 На карті
Дирокол
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 10 штуки
Період постачання до 30.06.2021
Місце постачання 49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, м. Кам’янське, м. Кривий Ріг, м. Нікополь, м. Новомосковськ, м. Павлоград, м. Дніпро, площа Соборна,14; м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65; м. Кам’янське, пр. Гімназичний, 22а; м. Кривий Ріг, вул. Нікопольське шосе, 8; м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 27; м. Новомосковськ, вул. Лікарняна, 1; м. Павлоград, вул. Дніпровська, 213 На карті
Закладка неон 5 кольорів
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 250 упаковка
Період постачання до 30.06.2021
Місце постачання 49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, м. Кам’янське, м. Кривий Ріг, м. Нікополь, м. Новомосковськ, м. Павлоград, м. Дніпро, площа Соборна,14; м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65; м. Кам’янське, пр. Гімназичний, 22а; м. Кривий Ріг, вул. Нікопольське шосе, 8; м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 27; м. Новомосковськ, вул. Лікарняна, 1; м. Павлоград, вул. Дніпровська, 213 На карті
Книга канцелярська
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 505 штуки
Період постачання до 30.06.2021
Місце постачання 49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, м. Кам’янське, м. Кривий Ріг, м. Нікополь, м. Новомосковськ, м. Павлоград, м. Дніпро, площа Соборна,14; м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65; м. Кам’янське, пр. Гімназичний, 22а; м. Кривий Ріг, вул. Нікопольське шосе, 8; м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 27; м. Новомосковськ, вул. Лікарняна, 1; м. Павлоград, вул. Дніпровська, 213 На карті
Кнопки -гвоздики
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 16 упаковка
Період постачання до 30.06.2021
Місце постачання 49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, м. Кам’янське, м. Кривий Ріг, м. Нікополь, м. Новомосковськ, м. Павлоград, м. Дніпро, площа Соборна,14; м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65; м. Кам’янське, пр. Гімназичний, 22а; м. Кривий Ріг, вул. Нікопольське шосе, 8; м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 27; м. Новомосковськ, вул. Лікарняна, 1; м. Павлоград, вул. Дніпровська, 213 На карті
Клей
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 313 штуки
Період постачання до 30.06.2021
Місце постачання 49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, м. Кам’янське, м. Кривий Ріг, м. Нікополь, м. Новомосковськ, м. Павлоград, м. Дніпро, площа Соборна,14; м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65; м. Кам’янське, пр. Гімназичний, 22а; м. Кривий Ріг, вул. Нікопольське шосе, 8; м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 27; м. Новомосковськ, вул. Лікарняна, 1; м. Павлоград, вул. Дніпровська, 213 На карті
Коректор
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 186 штуки
Період постачання до 30.06.2021
Місце постачання 49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, м. Кам’янське, м. Кривий Ріг, м. Нікополь, м. Новомосковськ, м. Павлоград, м. Дніпро, площа Соборна,14; м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65; м. Кам’янське, пр. Гімназичний, 22а; м. Кривий Ріг, вул. Нікопольське шосе, 8; м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 27; м. Новомосковськ, вул. Лікарняна, 1; м. Павлоград, вул. Дніпровська, 213 На карті
Конверт поштовий
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 2000 штуки
Період постачання до 30.06.2021
Місце постачання 49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, м. Кам’янське, м. Кривий Ріг, м. Нікополь, м. Новомосковськ, м. Павлоград, м. Дніпро, площа Соборна,14; м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65; м. Кам’янське, пр. Гімназичний, 22а; м. Кривий Ріг, вул. Нікопольське шосе, 8; м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 27; м. Новомосковськ, вул. Лікарняна, 1; м. Павлоград, вул. Дніпровська, 213 На карті
Лінійка дерев'яна
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 8 штуки
Період постачання до 30.06.2021
Місце постачання 49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, м. Кам’янське, м. Кривий Ріг, м. Нікополь, м. Новомосковськ, м. Павлоград, м. Дніпро, площа Соборна,14; м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65; м. Кам’янське, пр. Гімназичний, 22а; м. Кривий Ріг, вул. Нікопольське шосе, 8; м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 27; м. Новомосковськ, вул. Лікарняна, 1; м. Павлоград, вул. Дніпровська, 213 На карті
Лоток
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 31 штуки
Період постачання до 30.06.2021
Місце постачання 49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, м. Кам’янське, м. Кривий Ріг, м. Нікополь, м. Новомосковськ, м. Павлоград, м. Дніпро, площа Соборна,14; м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65; м. Кам’янське, пр. Гімназичний, 22а; м. Кривий Ріг, вул. Нікопольське шосе, 8; м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 27; м. Новомосковськ, вул. Лікарняна, 1; м. Павлоград, вул. Дніпровська, 213 На карті
Маркет
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 161 упаковка
Період постачання до 30.06.2021
Місце постачання 49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, м. Кам’янське, м. Кривий Ріг, м. Нікополь, м. Новомосковськ, м. Павлоград, м. Дніпро, площа Соборна,14; м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65; м. Кам’янське, пр. Гімназичний, 22а; м. Кривий Ріг, вул. Нікопольське шосе, 8; м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 27; м. Новомосковськ, вул. Лікарняна, 1; м. Павлоград, вул. Дніпровська, 213 На карті
Маркер
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 6 штуки
Період постачання до 30.06.2021
Місце постачання 49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, м. Кам’янське, м. Кривий Ріг, м. Нікополь, м. Новомосковськ, м. Павлоград, м. Дніпро, площа Соборна,14; м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65; м. Кам’янське, пр. Гімназичний, 22а; м. Кривий Ріг, вул. Нікопольське шосе, 8; м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 27; м. Новомосковськ, вул. Лікарняна, 1; м. Павлоград, вул. Дніпровська, 213 На карті
Ножиці (офісні)
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 33 штуки
Період постачання до 30.06.2021
Місце постачання 49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, м. Кам’янське, м. Кривий Ріг, м. Нікополь, м. Новомосковськ, м. Павлоград, м. Дніпро, площа Соборна,14; м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65; м. Кам’янське, пр. Гімназичний, 22а; м. Кривий Ріг, вул. Нікопольське шосе, 8; м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 27; м. Новомосковськ, вул. Лікарняна, 1; м. Павлоград, вул. Дніпровська, 213 На карті
Ніж канцелярський,
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 14 штуки
Період постачання до 30.06.2021
Місце постачання 49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, м. Кам’янське, м. Кривий Ріг, м. Нікополь, м. Новомосковськ, м. Павлоград, м. Дніпро, площа Соборна,14; м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65; м. Кам’янське, пр. Гімназичний, 22а; м. Кривий Ріг, вул. Нікопольське шосе, 8; м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 27; м. Новомосковськ, вул. Лікарняна, 1; м. Павлоград, вул. Дніпровська, 213 На карті
Олівець простий
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 554 штуки
Період постачання до 30.06.2021
Місце постачання 49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, м. Кам’янське, м. Кривий Ріг, м. Нікополь, м. Новомосковськ, м. Павлоград, м. Дніпро, площа Соборна,14; м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65; м. Кам’янське, пр. Гімназичний, 22а; м. Кривий Ріг, вул. Нікопольське шосе, 8; м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 27; м. Новомосковськ, вул. Лікарняна, 1; м. Павлоград, вул. Дніпровська, 213 На карті
Обкладинка "А4-R" для журналів
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 360 штуки
Період постачання до 30.06.2021
Місце постачання 49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, м. Кам’янське, м. Кривий Ріг, м. Нікополь, м. Новомосковськ, м. Павлоград, м. Дніпро, площа Соборна,14; м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65; м. Кам’янське, пр. Гімназичний, 22а; м. Кривий Ріг, вул. Нікопольське шосе, 8; м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 27; м. Новомосковськ, вул. Лікарняна, 1; м. Павлоград, вул. Дніпровська, 213 На карті
Папір
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 17 штуки
Період постачання до 30.06.2021
Місце постачання 49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, м. Кам’янське, м. Кривий Ріг, м. Нікополь, м. Новомосковськ, м. Павлоград, м. Дніпро, площа Соборна,14; м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65; м. Кам’янське, пр. Гімназичний, 22а; м. Кривий Ріг, вул. Нікопольське шосе, 8; м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 27; м. Новомосковськ, вул. Лікарняна, 1; м. Павлоград, вул. Дніпровська, 213 На карті
Папір
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 1670 пачка
Період постачання до 30.06.2021
Місце постачання 49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, м. Кам’янське, м. Кривий Ріг, м. Нікополь, м. Новомосковськ, м. Павлоград, м. Дніпро, площа Соборна,14; м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65; м. Кам’янське, пр. Гімназичний, 22а; м. Кривий Ріг, вул. Нікопольське шосе, 8; м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 27; м. Новомосковськ, вул. Лікарняна, 1; м. Павлоград, вул. Дніпровська, 213 На карті
Папір
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 1306 упаковка
Період постачання до 30.06.2021
Місце постачання 49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, м. Кам’янське, м. Кривий Ріг, м. Нікополь, м. Новомосковськ, м. Павлоград, м. Дніпро, площа Соборна,14; м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65; м. Кам’янське, пр. Гімназичний, 22а; м. Кривий Ріг, вул. Нікопольське шосе, 8; м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 27; м. Новомосковськ, вул. Лікарняна, 1; м. Павлоград, вул. Дніпровська, 213 На карті
Папка
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 5698 штуки
Період постачання до 30.06.2021
Місце постачання 49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, м. Кам’янське, м. Кривий Ріг, м. Нікополь, м. Новомосковськ, м. Павлоград, м. Дніпро, площа Соборна,14; м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65; м. Кам’янське, пр. Гімназичний, 22а; м. Кривий Ріг, вул. Нікопольське шосе, 8; м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 27; м. Новомосковськ, вул. Лікарняна, 1; м. Павлоград, вул. Дніпровська, 213 На карті
Ручка
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 1355 штуки
Період постачання до 30.06.2021
Місце постачання 49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, м. Кам’янське, м. Кривий Ріг, м. Нікополь, м. Новомосковськ, м. Павлоград, м. Дніпро, площа Соборна,14; м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65; м. Кам’янське, пр. Гімназичний, 22а; м. Кривий Ріг, вул. Нікопольське шосе, 8; м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 27; м. Новомосковськ, вул. Лікарняна, 1; м. Павлоград, вул. Дніпровська, 213 На карті
Стержень
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 795 штуки
Період постачання до 30.06.2021
Місце постачання 49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, м. Кам’янське, м. Кривий Ріг, м. Нікополь, м. Новомосковськ, м. Павлоград, м. Дніпро, площа Соборна,14; м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65; м. Кам’янське, пр. Гімназичний, 22а; м. Кривий Ріг, вул. Нікопольське шосе, 8; м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 27; м. Новомосковськ, вул. Лікарняна, 1; м. Павлоград, вул. Дніпровська, 213 На карті
Сегрегатор A4/75
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 380 штуки
Період постачання до 30.06.2021
Місце постачання 49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, м. Кам’янське, м. Кривий Ріг, м. Нікополь, м. Новомосковськ, м. Павлоград, м. Дніпро, площа Соборна,14; м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65; м. Кам’янське, пр. Гімназичний, 22а; м. Кривий Ріг, вул. Нікопольське шосе, 8; м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 27; м. Новомосковськ, вул. Лікарняна, 1; м. Павлоград, вул. Дніпровська, 213 На карті
Скоби
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 623 упаковка
Період постачання до 30.06.2021
Місце постачання 49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, м. Кам’янське, м. Кривий Ріг, м. Нікополь, м. Новомосковськ, м. Павлоград, м. Дніпро, площа Соборна,14; м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65; м. Кам’янське, пр. Гімназичний, 22а; м. Кривий Ріг, вул. Нікопольське шосе, 8; м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 27; м. Новомосковськ, вул. Лікарняна, 1; м. Павлоград, вул. Дніпровська, 213 На карті
Скріпка
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 742 упаковка
Період постачання до 30.06.2021
Місце постачання 49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, м. Кам’янське, м. Кривий Ріг, м. Нікополь, м. Новомосковськ, м. Павлоград, м. Дніпро, площа Соборна,14; м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65; м. Кам’янське, пр. Гімназичний, 22а; м. Кривий Ріг, вул. Нікопольське шосе, 8; м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 27; м. Новомосковськ, вул. Лікарняна, 1; м. Павлоград, вул. Дніпровська, 213 На карті
Скотч
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 59 штуки
Період постачання до 30.06.2021
Місце постачання 49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, м. Кам’янське, м. Кривий Ріг, м. Нікополь, м. Новомосковськ, м. Павлоград, м. Дніпро, площа Соборна,14; м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65; м. Кам’янське, пр. Гімназичний, 22а; м. Кривий Ріг, вул. Нікопольське шосе, 8; м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 27; м. Новомосковськ, вул. Лікарняна, 1; м. Павлоград, вул. Дніпровська, 213 На карті
Степлер
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 8 штуки
Період постачання до 30.06.2021
Місце постачання 49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, м. Кам’янське, м. Кривий Ріг, м. Нікополь, м. Новомосковськ, м. Павлоград, м. Дніпро, площа Соборна,14; м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65; м. Кам’янське, пр. Гімназичний, 22а; м. Кривий Ріг, вул. Нікопольське шосе, 8; м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 27; м. Новомосковськ, вул. Лікарняна, 1; м. Павлоград, вул. Дніпровська, 213 На карті
Серветки для монітора
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 17 штуки
Період постачання до 30.06.2021
Місце постачання 49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, м. Кам’янське, м. Кривий Ріг, м. Нікополь, м. Новомосковськ, м. Павлоград, м. Дніпро, площа Соборна,14; м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65; м. Кам’янське, пр. Гімназичний, 22а; м. Кривий Ріг, вул. Нікопольське шосе, 8; м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 27; м. Новомосковськ, вул. Лікарняна, 1; м. Павлоград, вул. Дніпровська, 213 На карті
Точилка для карандашей
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 16 штуки
Період постачання до 30.06.2021
Місце постачання 49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, м. Кам’янське, м. Кривий Ріг, м. Нікополь, м. Новомосковськ, м. Павлоград, м. Дніпро, площа Соборна,14; м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65; м. Кам’янське, пр. Гімназичний, 22а; м. Кривий Ріг, вул. Нікопольське шосе, 8; м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 27; м. Новомосковськ, вул. Лікарняна, 1; м. Павлоград, вул. Дніпровська, 213 На карті
Файл
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 182 упаковка
Період постачання до 30.06.2021
Місце постачання 49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, м. Кам’янське, м. Кривий Ріг, м. Нікополь, м. Новомосковськ, м. Павлоград, м. Дніпро, площа Соборна,14; м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65; м. Кам’янське, пр. Гімназичний, 22а; м. Кривий Ріг, вул. Нікопольське шосе, 8; м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 27; м. Новомосковськ, вул. Лікарняна, 1; м. Павлоград, вул. Дніпровська, 213 На карті
Фарба штемпельна синя
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 93 штуки
Період постачання до 30.06.2021
Місце постачання 49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, м. Кам’янське, м. Кривий Ріг, м. Нікополь, м. Новомосковськ, м. Павлоград, м. Дніпро, площа Соборна,14; м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65; м. Кам’янське, пр. Гімназичний, 22а; м. Кривий Ріг, вул. Нікопольське шосе, 8; м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 27; м. Новомосковськ, вул. Лікарняна, 1; м. Павлоград, вул. Дніпровська, 213 На карті
Чорнила для принтеру
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 2 упаковка
Період постачання до 30.06.2021
Місце постачання 49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, м. Кам’янське, м. Кривий Ріг, м. Нікополь, м. Новомосковськ, м. Павлоград, м. Дніпро, площа Соборна,14; м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65; м. Кам’янське, пр. Гімназичний, 22а; м. Кривий Ріг, вул. Нікопольське шосе, 8; м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 27; м. Новомосковськ, вул. Лікарняна, 1; м. Павлоград, вул. Дніпровська, 213 На карті
Швидкозшивач з прозорим верхом
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 50 штуки
Період постачання до 30.06.2021
Місце постачання 49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, м. Кам’янське, м. Кривий Ріг, м. Нікополь, м. Новомосковськ, м. Павлоград, м. Дніпро, площа Соборна,14; м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65; м. Кам’янське, пр. Гімназичний, 22а; м. Кривий Ріг, вул. Нікопольське шосе, 8; м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 27; м. Новомосковськ, вул. Лікарняна, 1; м. Павлоград, вул. Дніпровська, 213 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "УКРАЇНСЬКИЙ ПАПІР"

Оскарження: 08.04.2021 15:05 - 19.04.2021 00:00
Початкова пропозиція 254 578.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
229 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.04.2021 15:05
Відповіді на вимоги 10
Документи 17
Скарги 0
Товариство з обмеженою відповідальністю "СВІКОМ"
Початкова пропозиція 233 153.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
230 001.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 41
Скарги 0
ПП "САМТЕКС ДИСТРИБУЦІЯ"
Початкова пропозиція 244 188.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
232 786.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 17
Скарги 0
ТОВ "АВЕРС КАНЦЕЛЯРІЯ"
Початкова пропозиція 310 980.82 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
254 200.01 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 5
Скарги 0

Контракти

Номер: eb926452625c47808bd8f84805930965
Ідентифікатор договору: UA-2021-03-17-006931-c-c1
Постачальник: ТОВ "УКРАЇНСЬКИЙ ПАПІР"
Номер договору: 93
Сума договору: 229 500.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 191 250.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 27.04.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 27.04.2021 10:35
Статус:
Виконаний
PDF
Д-р №93 27.04.21.PDF
p7s
sign.p7s