-
Відкриті торги
-
КЕП
Канцелярські товари
Оголошено тендер
314 292.92
UAH
Номер:
6fa2f057a2484494b3b059d6d79258e1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-03-17-000476-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" Дніпропетровської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26136949
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пл. Соборна, буд. 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" Дніпропетровської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26136949
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пл. Соборна, буд. 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
314 292.92 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Канцелярські товари
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
17.03.2021 08:39
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума314 292.92 UAH