-
Відкриті торги
-
КЕП
Канцелярські товари
229 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
eb926452625c47808bd8f84805930965
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-17-006931-c-c1
Замовник:
Комунальне підприємство "Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" Дніпропетровської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26136949
-
Контактна особа:
Наталія Аркадієвна Шаповал +380965539026 shapoval-natasha@ukr.net https://emddnipro.itmed.org
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пл. Соборна, буд. 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "УКРАЇНСЬКИЙ ПАПІР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25394112
-
Контактна особа:
Рибіцька Олександра Сергіївна 380933999326 ROS@UKRPAPIR.COM.UA http://ukrpapir.com.ua/
-
Адреса:
04073, Україна, Київська область, Київ, ВУЛ.КУРЕНІВСЬКА, будинок 2-Б
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Номер договору:
93
Дата підписання:
27.04.2021 10:35
Період дії договору:
27.04.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
229 500.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 38 250.00 UAH)
Оплачено:
229 500.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 38 250.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Антистеплер
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 30.06.2021
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, м. Кам’янське, м. Кривий Ріг, м. Нікополь, м. Новомосковськ, м. Павлоград, м. Дніпро, площа Соборна,14; м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65; м. Кам’янське, пр. Гімназичний, 22а; м. Кривий Ріг, вул. Нікопольське шосе, 8; м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 27; м. Новомосковськ, вул. Лікарняна, 1; м. Павлоград, вул. Дніпровська, 213
На карті
Біндер
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
77 упаковка
Період постачання
до 30.06.2021
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, м. Кам’янське, м. Кривий Ріг, м. Нікополь, м. Новомосковськ, м. Павлоград, м. Дніпро, площа Соборна,14; м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65; м. Кам’янське, пр. Гімназичний, 22а; м. Кривий Ріг, вул. Нікопольське шосе, 8; м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 27; м. Новомосковськ, вул. Лікарняна, 1; м. Павлоград, вул. Дніпровська, 213
На карті
Гумки для видалення написів
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
12 штуки
Період постачання
до 30.06.2021
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, м. Кам’янське, м. Кривий Ріг, м. Нікополь, м. Новомосковськ, м. Павлоград, м. Дніпро, площа Соборна,14; м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65; м. Кам’янське, пр. Гімназичний, 22а; м. Кривий Ріг, вул. Нікопольське шосе, 8; м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 27; м. Новомосковськ, вул. Лікарняна, 1; м. Павлоград, вул. Дніпровська, 213
На карті
Дирокол
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 30.06.2021
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, м. Кам’янське, м. Кривий Ріг, м. Нікополь, м. Новомосковськ, м. Павлоград, м. Дніпро, площа Соборна,14; м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65; м. Кам’янське, пр. Гімназичний, 22а; м. Кривий Ріг, вул. Нікопольське шосе, 8; м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 27; м. Новомосковськ, вул. Лікарняна, 1; м. Павлоград, вул. Дніпровська, 213
На карті
Закладка неон 5 кольорів
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
250 упаковка
Період постачання
до 30.06.2021
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, м. Кам’янське, м. Кривий Ріг, м. Нікополь, м. Новомосковськ, м. Павлоград, м. Дніпро, площа Соборна,14; м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65; м. Кам’янське, пр. Гімназичний, 22а; м. Кривий Ріг, вул. Нікопольське шосе, 8; м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 27; м. Новомосковськ, вул. Лікарняна, 1; м. Павлоград, вул. Дніпровська, 213
На карті
Книга канцелярська
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
505 штуки
Період постачання
до 30.06.2021
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, м. Кам’янське, м. Кривий Ріг, м. Нікополь, м. Новомосковськ, м. Павлоград, м. Дніпро, площа Соборна,14; м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65; м. Кам’янське, пр. Гімназичний, 22а; м. Кривий Ріг, вул. Нікопольське шосе, 8; м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 27; м. Новомосковськ, вул. Лікарняна, 1; м. Павлоград, вул. Дніпровська, 213
На карті
Кнопки -гвоздики
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
16 упаковка
Період постачання
до 30.06.2021
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, м. Кам’янське, м. Кривий Ріг, м. Нікополь, м. Новомосковськ, м. Павлоград, м. Дніпро, площа Соборна,14; м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65; м. Кам’янське, пр. Гімназичний, 22а; м. Кривий Ріг, вул. Нікопольське шосе, 8; м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 27; м. Новомосковськ, вул. Лікарняна, 1; м. Павлоград, вул. Дніпровська, 213
На карті
Клей
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
313 штуки
Період постачання
до 30.06.2021
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, м. Кам’янське, м. Кривий Ріг, м. Нікополь, м. Новомосковськ, м. Павлоград, м. Дніпро, площа Соборна,14; м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65; м. Кам’янське, пр. Гімназичний, 22а; м. Кривий Ріг, вул. Нікопольське шосе, 8; м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 27; м. Новомосковськ, вул. Лікарняна, 1; м. Павлоград, вул. Дніпровська, 213
На карті
Коректор
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
186 штуки
Період постачання
до 30.06.2021
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, м. Кам’янське, м. Кривий Ріг, м. Нікополь, м. Новомосковськ, м. Павлоград, м. Дніпро, площа Соборна,14; м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65; м. Кам’янське, пр. Гімназичний, 22а; м. Кривий Ріг, вул. Нікопольське шосе, 8; м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 27; м. Новомосковськ, вул. Лікарняна, 1; м. Павлоград, вул. Дніпровська, 213
На карті
Конверт поштовий
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
2000 штуки
Період постачання
до 30.06.2021
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, м. Кам’янське, м. Кривий Ріг, м. Нікополь, м. Новомосковськ, м. Павлоград, м. Дніпро, площа Соборна,14; м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65; м. Кам’янське, пр. Гімназичний, 22а; м. Кривий Ріг, вул. Нікопольське шосе, 8; м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 27; м. Новомосковськ, вул. Лікарняна, 1; м. Павлоград, вул. Дніпровська, 213
На карті
Лінійка дерев'яна
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 30.06.2021
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, м. Кам’янське, м. Кривий Ріг, м. Нікополь, м. Новомосковськ, м. Павлоград, м. Дніпро, площа Соборна,14; м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65; м. Кам’янське, пр. Гімназичний, 22а; м. Кривий Ріг, вул. Нікопольське шосе, 8; м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 27; м. Новомосковськ, вул. Лікарняна, 1; м. Павлоград, вул. Дніпровська, 213
На карті
Лоток
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
31 штуки
Період постачання
до 30.06.2021
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, м. Кам’янське, м. Кривий Ріг, м. Нікополь, м. Новомосковськ, м. Павлоград, м. Дніпро, площа Соборна,14; м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65; м. Кам’янське, пр. Гімназичний, 22а; м. Кривий Ріг, вул. Нікопольське шосе, 8; м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 27; м. Новомосковськ, вул. Лікарняна, 1; м. Павлоград, вул. Дніпровська, 213
На карті
Маркет
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
161 упаковка
Період постачання
до 30.06.2021
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, м. Кам’янське, м. Кривий Ріг, м. Нікополь, м. Новомосковськ, м. Павлоград, м. Дніпро, площа Соборна,14; м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65; м. Кам’янське, пр. Гімназичний, 22а; м. Кривий Ріг, вул. Нікопольське шосе, 8; м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 27; м. Новомосковськ, вул. Лікарняна, 1; м. Павлоград, вул. Дніпровська, 213
На карті
Маркер
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 30.06.2021
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, м. Кам’янське, м. Кривий Ріг, м. Нікополь, м. Новомосковськ, м. Павлоград, м. Дніпро, площа Соборна,14; м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65; м. Кам’янське, пр. Гімназичний, 22а; м. Кривий Ріг, вул. Нікопольське шосе, 8; м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 27; м. Новомосковськ, вул. Лікарняна, 1; м. Павлоград, вул. Дніпровська, 213
На карті
Ножиці (офісні)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
33 штуки
Період постачання
до 30.06.2021
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, м. Кам’янське, м. Кривий Ріг, м. Нікополь, м. Новомосковськ, м. Павлоград, м. Дніпро, площа Соборна,14; м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65; м. Кам’янське, пр. Гімназичний, 22а; м. Кривий Ріг, вул. Нікопольське шосе, 8; м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 27; м. Новомосковськ, вул. Лікарняна, 1; м. Павлоград, вул. Дніпровська, 213
На карті
Ніж канцелярський,
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
14 штуки
Період постачання
до 30.06.2021
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, м. Кам’янське, м. Кривий Ріг, м. Нікополь, м. Новомосковськ, м. Павлоград, м. Дніпро, площа Соборна,14; м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65; м. Кам’янське, пр. Гімназичний, 22а; м. Кривий Ріг, вул. Нікопольське шосе, 8; м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 27; м. Новомосковськ, вул. Лікарняна, 1; м. Павлоград, вул. Дніпровська, 213
На карті
Олівець простий
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
554 штуки
Період постачання
до 30.06.2021
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, м. Кам’янське, м. Кривий Ріг, м. Нікополь, м. Новомосковськ, м. Павлоград, м. Дніпро, площа Соборна,14; м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65; м. Кам’янське, пр. Гімназичний, 22а; м. Кривий Ріг, вул. Нікопольське шосе, 8; м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 27; м. Новомосковськ, вул. Лікарняна, 1; м. Павлоград, вул. Дніпровська, 213
На карті
Обкладинка "А4-R" для журналів
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
360 штуки
Період постачання
до 30.06.2021
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, м. Кам’янське, м. Кривий Ріг, м. Нікополь, м. Новомосковськ, м. Павлоград, м. Дніпро, площа Соборна,14; м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65; м. Кам’янське, пр. Гімназичний, 22а; м. Кривий Ріг, вул. Нікопольське шосе, 8; м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 27; м. Новомосковськ, вул. Лікарняна, 1; м. Павлоград, вул. Дніпровська, 213
На карті
Папір
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
17 штуки
Період постачання
до 30.06.2021
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, м. Кам’янське, м. Кривий Ріг, м. Нікополь, м. Новомосковськ, м. Павлоград, м. Дніпро, площа Соборна,14; м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65; м. Кам’янське, пр. Гімназичний, 22а; м. Кривий Ріг, вул. Нікопольське шосе, 8; м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 27; м. Новомосковськ, вул. Лікарняна, 1; м. Павлоград, вул. Дніпровська, 213
На карті
Папір
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1670 пачка
Період постачання
до 30.06.2021
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, м. Кам’янське, м. Кривий Ріг, м. Нікополь, м. Новомосковськ, м. Павлоград, м. Дніпро, площа Соборна,14; м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65; м. Кам’янське, пр. Гімназичний, 22а; м. Кривий Ріг, вул. Нікопольське шосе, 8; м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 27; м. Новомосковськ, вул. Лікарняна, 1; м. Павлоград, вул. Дніпровська, 213
На карті
Папір
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1306 упаковка
Період постачання
до 30.06.2021
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, м. Кам’янське, м. Кривий Ріг, м. Нікополь, м. Новомосковськ, м. Павлоград, м. Дніпро, площа Соборна,14; м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65; м. Кам’янське, пр. Гімназичний, 22а; м. Кривий Ріг, вул. Нікопольське шосе, 8; м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 27; м. Новомосковськ, вул. Лікарняна, 1; м. Павлоград, вул. Дніпровська, 213
На карті
Папка
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
5698 штуки
Період постачання
до 30.06.2021
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, м. Кам’янське, м. Кривий Ріг, м. Нікополь, м. Новомосковськ, м. Павлоград, м. Дніпро, площа Соборна,14; м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65; м. Кам’янське, пр. Гімназичний, 22а; м. Кривий Ріг, вул. Нікопольське шосе, 8; м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 27; м. Новомосковськ, вул. Лікарняна, 1; м. Павлоград, вул. Дніпровська, 213
На карті
Ручка
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1355 штуки
Період постачання
до 30.06.2021
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, м. Кам’янське, м. Кривий Ріг, м. Нікополь, м. Новомосковськ, м. Павлоград, м. Дніпро, площа Соборна,14; м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65; м. Кам’янське, пр. Гімназичний, 22а; м. Кривий Ріг, вул. Нікопольське шосе, 8; м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 27; м. Новомосковськ, вул. Лікарняна, 1; м. Павлоград, вул. Дніпровська, 213
На карті
Стержень
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
795 штуки
Період постачання
до 30.06.2021
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, м. Кам’янське, м. Кривий Ріг, м. Нікополь, м. Новомосковськ, м. Павлоград, м. Дніпро, площа Соборна,14; м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65; м. Кам’янське, пр. Гімназичний, 22а; м. Кривий Ріг, вул. Нікопольське шосе, 8; м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 27; м. Новомосковськ, вул. Лікарняна, 1; м. Павлоград, вул. Дніпровська, 213
На карті
Сегрегатор A4/75
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
380 штуки
Період постачання
до 30.06.2021
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, м. Кам’янське, м. Кривий Ріг, м. Нікополь, м. Новомосковськ, м. Павлоград, м. Дніпро, площа Соборна,14; м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65; м. Кам’янське, пр. Гімназичний, 22а; м. Кривий Ріг, вул. Нікопольське шосе, 8; м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 27; м. Новомосковськ, вул. Лікарняна, 1; м. Павлоград, вул. Дніпровська, 213
На карті
Скоби
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
623 упаковка
Період постачання
до 30.06.2021
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, м. Кам’янське, м. Кривий Ріг, м. Нікополь, м. Новомосковськ, м. Павлоград, м. Дніпро, площа Соборна,14; м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65; м. Кам’янське, пр. Гімназичний, 22а; м. Кривий Ріг, вул. Нікопольське шосе, 8; м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 27; м. Новомосковськ, вул. Лікарняна, 1; м. Павлоград, вул. Дніпровська, 213
На карті
Скріпка
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
742 упаковка
Період постачання
до 30.06.2021
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, м. Кам’янське, м. Кривий Ріг, м. Нікополь, м. Новомосковськ, м. Павлоград, м. Дніпро, площа Соборна,14; м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65; м. Кам’янське, пр. Гімназичний, 22а; м. Кривий Ріг, вул. Нікопольське шосе, 8; м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 27; м. Новомосковськ, вул. Лікарняна, 1; м. Павлоград, вул. Дніпровська, 213
На карті
Скотч
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
59 штуки
Період постачання
до 30.06.2021
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, м. Кам’янське, м. Кривий Ріг, м. Нікополь, м. Новомосковськ, м. Павлоград, м. Дніпро, площа Соборна,14; м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65; м. Кам’янське, пр. Гімназичний, 22а; м. Кривий Ріг, вул. Нікопольське шосе, 8; м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 27; м. Новомосковськ, вул. Лікарняна, 1; м. Павлоград, вул. Дніпровська, 213
На карті
Степлер
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 30.06.2021
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, м. Кам’янське, м. Кривий Ріг, м. Нікополь, м. Новомосковськ, м. Павлоград, м. Дніпро, площа Соборна,14; м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65; м. Кам’янське, пр. Гімназичний, 22а; м. Кривий Ріг, вул. Нікопольське шосе, 8; м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 27; м. Новомосковськ, вул. Лікарняна, 1; м. Павлоград, вул. Дніпровська, 213
На карті
Серветки для монітора
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
17 штуки
Період постачання
до 30.06.2021
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, м. Кам’янське, м. Кривий Ріг, м. Нікополь, м. Новомосковськ, м. Павлоград, м. Дніпро, площа Соборна,14; м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65; м. Кам’янське, пр. Гімназичний, 22а; м. Кривий Ріг, вул. Нікопольське шосе, 8; м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 27; м. Новомосковськ, вул. Лікарняна, 1; м. Павлоград, вул. Дніпровська, 213
На карті
Точилка для карандашей
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
16 штуки
Період постачання
до 30.06.2021
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, м. Кам’янське, м. Кривий Ріг, м. Нікополь, м. Новомосковськ, м. Павлоград, м. Дніпро, площа Соборна,14; м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65; м. Кам’янське, пр. Гімназичний, 22а; м. Кривий Ріг, вул. Нікопольське шосе, 8; м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 27; м. Новомосковськ, вул. Лікарняна, 1; м. Павлоград, вул. Дніпровська, 213
На карті
Файл
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
182 упаковка
Період постачання
до 30.06.2021
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, м. Кам’янське, м. Кривий Ріг, м. Нікополь, м. Новомосковськ, м. Павлоград, м. Дніпро, площа Соборна,14; м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65; м. Кам’янське, пр. Гімназичний, 22а; м. Кривий Ріг, вул. Нікопольське шосе, 8; м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 27; м. Новомосковськ, вул. Лікарняна, 1; м. Павлоград, вул. Дніпровська, 213
На карті
Фарба штемпельна синя
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
93 штуки
Період постачання
до 30.06.2021
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, м. Кам’янське, м. Кривий Ріг, м. Нікополь, м. Новомосковськ, м. Павлоград, м. Дніпро, площа Соборна,14; м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65; м. Кам’янське, пр. Гімназичний, 22а; м. Кривий Ріг, вул. Нікопольське шосе, 8; м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 27; м. Новомосковськ, вул. Лікарняна, 1; м. Павлоград, вул. Дніпровська, 213
На карті
Чорнила для принтеру
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
2 упаковка
Період постачання
до 30.06.2021
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, м. Кам’янське, м. Кривий Ріг, м. Нікополь, м. Новомосковськ, м. Павлоград, м. Дніпро, площа Соборна,14; м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65; м. Кам’янське, пр. Гімназичний, 22а; м. Кривий Ріг, вул. Нікопольське шосе, 8; м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 27; м. Новомосковськ, вул. Лікарняна, 1; м. Павлоград, вул. Дніпровська, 213
На карті
Швидкозшивач з прозорим верхом
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
50 штуки
Період постачання
до 30.06.2021
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, м. Кам’янське, м. Кривий Ріг, м. Нікополь, м. Новомосковськ, м. Павлоград, м. Дніпро, площа Соборна,14; м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65; м. Кам’янське, пр. Гімназичний, 22а; м. Кривий Ріг, вул. Нікопольське шосе, 8; м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 27; м. Новомосковськ, вул. Лікарняна, 1; м. Павлоград, вул. Дніпровська, 213
На карті