-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги спостерігання за пожежною автоматикою та технічне обслуговування систем пожежної сигналізації в закладах освіти
Тендер Prozorro UA-2021-03-16-005389-c
Завершена
646 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 230.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 230.00 UAH
Номер:
39186784b2dd4582a021871ad7510c15
Внутрішній номер закупівлі:
9071885
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-16-005389-c
Замовник:
Управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37479398
-
Адреса:
03127, Україна, Київська область, М. КИЇВ, ПРОСПЕКТ ГОЛОСІЇВСЬКИЙ, будинок 118 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Любов Григорівна Мотузка +380442571274 lyubov-osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
646 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 230.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
19 000.00 UAH
Період уточнення:
16.03.2021 13:10 - 21.03.2021 23:00
Період прийому пропозицій:
16.03.2021 13:10 - 01.04.2021 10:00
Аукціон:
02.04.2021 15:17 - 02.04.2021 15:50
Період кваліфікації:
02.04.2021 15:50 - 27.04.2021 16:32
Період завантаження договору:
27.04.2021 16:32 - 17.05.2021 16:32
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата послуг здійснюється Замовником 100% післяоплата шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Виконавця згідно Актів приймання виконаних Робіт, які складаються Виконавцем в двох примірниках, відстрочка платежу за надані послуги становить 30 (тридцять) календарних днів з моменту надання послуг Замовнику. Назва послуги номенклатурної позиції предмета закупівлі та код послуги, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 50413200 -5 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнання. Вид забезпечення тендерних пропозицій (якщо замовник вимагає його надати): банківська гарантія у вигляді електронного документа, згідно тендерної документації. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій (якщо замовник вимагає його надати): безумовна та безвідклична електрона банківська гарантія згідно тендерної документації.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги спостерігання за пожежною автоматикою та технічне обслуговування систем пожежної сигналізації в закладах освіти
Кількість
76 одиниця
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ФО ЕЙБЛ"
Оскарження: 07.04.2021 09:24 - 18.04.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38921018
-
Контактна особа:
Віталій Кравець +380935776413 kravezv23@gmail.com
-
Адреса:
02093, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ БОРИСПІЛЬСЬКА, будинок 26 Ж, квартира 20
Оскарження: 07.04.2021 09:24 - 18.04.2021 00:00
Початкова пропозиція
522 454.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
522 454.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
07.04.2021 09:24
Відповіді на вимоги
10
Документи
8
Скарги
0
ТОВ "ЕКСПЕРТ112"
Оскарження: 23.04.2021 15:33 - 04.05.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42944209
-
Контактна особа:
Олена Гуріненко +380674642974 expert112.buh@ukr.net
-
Адреса:
01024, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ПУШКІНСЬКА, будинок 25, офіс 33
Оскарження: 23.04.2021 15:33 - 04.05.2021 00:00
Початкова пропозиція
576 646.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
576 646.80 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
89
Скарги
0
ТОВ "ДОЗОР СЕРВІС"
Оскарження: 27.04.2021 16:32 - 08.05.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
33442495
-
Контактна особа:
Ірина Вітряк +380500153213 headtender@dozor.kiev.ua
-
Адреса:
01033, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ТАРАСІВСЬКА, будинок 4, квартира 11
Оскарження: 27.04.2021 16:32 - 08.05.2021 00:00
Початкова пропозиція
634 261.90 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
634 261.90 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.04.2021 16:32
Відповіді на вимоги
10
Документи
73
Скарги
0
ТОВ "БАГР.УКР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43082364
-
Контактна особа:
Андрій Рудник +380993754501 bagr19@ukr.net
-
Адреса:
08132, Україна, Київська область, Києво-Святошинський район, місто Вишневе, ВУЛИЦЯ СВЯТОШИНСЬКА , будинок 41, офіс 1/5
Початкова пропозиція
645 955.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
645 955.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
15
Скарги
0
Контракти
Номер:
57a077c076804bef82d91db36ff631f2
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-16-005389-c-b2
Постачальник:
ТОВ "ДОЗОР СЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33442495
-
Контактна особа:
Ірина Вітряк +380500153213 headtender@dozor.kiev.ua
-
Адреса:
01033, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ТАРАСІВСЬКА, будинок 4, квартира 11
Номер договору:
88
Сума договору:
634 261.90 UAH з ПДВ
Сума договору:
528 551.59 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.05.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
12.05.2021 10:42
Статус:
Виконаний