• Відкриті торги
  • КЕП

Послуги спостерігання за пожежною автоматикою та технічне обслуговування систем пожежної сигналізації в закладах освіти

634 261.90 UAH з ПДВ
Номер: 57a077c076804bef82d91db36ff631f2
Ідентифікатор договору: UA-2021-03-16-005389-c-b2
Замовник: Управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації
Постачальник: ТОВ "ДОЗОР СЕРВІС"
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Номер договору: 88
Дата підписання: 12.05.2021 10:42
Період дії договору: 12.05.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору: 634 261.90 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 105 710.31 UAH)
Оплачено: 634 261.90 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 105 710.31 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги спостерігання за пожежною автоматикою та технічне обслуговування систем пожежної сигналізації в закладах освіти
Код ДК 021:2015: 50413200-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнання
Кількість 76 одиниця
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації