-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги спостерігання за пожежною автоматикою та технічне обслуговування систем пожежної сигналізації в закладах освіти
Оголошено тендер
646 000.00
UAH
Номер:
c5981ee5f899446ebd5355a1858c8f3d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-03-16-003477-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37479398
-
Адреса:
03127, Україна, Київська область, М. КИЇВ, ПРОСПЕКТ ГОЛОСІЇВСЬКИЙ, будинок 118 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37479398
-
Адреса:
03127, Україна, Київська область, М. КИЇВ, ПРОСПЕКТ ГОЛОСІЇВСЬКИЙ, будинок 118 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
646 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги спостерігання за пожежною автоматикою та технічне обслуговування систем пожежної сигналізації в закладах освіти
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
16.03.2021 12:47
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума646 000.00 UAH