-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Реконструкція блока приміщень рентген кабінету 1-го поверху будівлі Ж-3, пр. Будівельників, буд.33, м. Енергодар
Тендер Prozorro UA-2021-03-16-000076-a
Завершена
260 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 300.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 300.00 UAH
Номер:
3fb0b41a201049f889d7391312d7d411
Внутрішній номер закупівлі:
9061445
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-16-000076-a
Замовник:
КНП "Спеціалізована медико-санітарна частина" ЕМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
42594137
-
Адреса:
71502, Україна, Запорізька область, city Energodar, street Kurchatova, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ходаковський Андрій Іванович +380503227398 knp.smsch@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
71242000-6 Підготовка проектів та ескізів, оцінювання витратАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
260 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 300.00 UAH
Період уточнення:
16.03.2021 08:32 - 21.03.2021 23:00
Період прийому пропозицій:
16.03.2021 08:32 - 01.04.2021 08:37
Аукціон:
02.04.2021 11:21 - 02.04.2021 11:48
Період кваліфікації:
02.04.2021 11:48 - 13.04.2021 11:19
Період завантаження договору:
13.04.2021 11:19 - 03.05.2021 11:19
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях120 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Реконструкція блока приміщень рентген кабінету 1-го поверху будівлі Ж-3, пр. Будівельників, буд.33, м. Енергодар
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.04.2021
Місце постачання
71502, Україна, Запорізька область, місто Енергодар, проспект Будівельників, 33
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Приватна виробничо-комерційна фірма «ЛОКА»
Оскарження: 09.04.2021 10:24 - 20.04.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
13614436
-
Контактна особа:
Лебединська Олена Анатоліївна +380617875433 Loka-bud@ukr.net
-
Адреса:
69005, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул. Патріотична, буд.80
Оскарження: 09.04.2021 10:24 - 20.04.2021 00:00
Початкова пропозиція
183 549.41 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
98 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
09.04.2021 10:24
Відповіді на вимоги
9
Документи
27
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОНТИНЕНТ"
Оскарження: 13.04.2021 11:03 - 24.04.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
30653162
-
Контактна особа:
Дадікян Геворг 380676329388 CONTINENTALSTROY@GMAIL.COM
-
Адреса:
71331, Україна, Запорізька область, с. Новодніпровка, 04080, м. Київ, вул. Кирилівська, буд. 82, офіс 256
Оскарження: 13.04.2021 11:03 - 24.04.2021 00:00
Початкова пропозиція
156 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
139 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
13.04.2021 11:03
Відповіді на вимоги
9
Документи
41
Скарги
0
ПП Алмазбудпроект
Оскарження: 13.04.2021 11:19 - 24.04.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
44147254
-
Контактна особа:
Зізевська Вікторія Вікторівна +380970412458 maha28051932@gmail.com
-
Адреса:
69096, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, ЗАПОРIЗЬКА ОБЛАСТЬ, М.ЗАПОРІЖЖЯ, ДНIПРОВСЬКИЙ Р-Н, ВУЛ. СИЛОВА, БУД. 36-А
Оскарження: 13.04.2021 11:19 - 24.04.2021 00:00
Початкова пропозиція
253 890.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
250 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.04.2021 11:19
Відповіді на вимоги
9
Документи
17
Скарги
0
Контракти
Номер:
ee0acc32706146bc9b4e68178bdb7845
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-16-000076-a-c1
Постачальник:
ПП Алмазбудпроект
×
-
Код ЄДРПОУ:
44147254
-
Контактна особа:
Зізевська Вікторія Вікторівна +380970412458 maha28051932@gmail.com
-
Адреса:
69096, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, ЗАПОРIЗЬКА ОБЛАСТЬ, М.ЗАПОРІЖЖЯ, ДНIПРОВСЬКИЙ Р-Н, ВУЛ. СИЛОВА, БУД. 36-А
Номер договору:
77-21
Сума договору:
250 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.04.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
28.04.2021 00:00
Статус:
Підписаний